reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mnie juz od wczoraj boli brzuch na okres i wiem ze nic z tego nie bedzie ale biorę dalej leki i jutro powtarzam betę.
Orientujecie sie czy teraz musze odczekać jeden cykl zeby podali mi moje mrożaczki? Po pierwszym in vitro musiałam odczekać jeden cykl zeby zacząć drugie podejście na długi protokole, a teraz nie bede przechodzić stymulacji wiec zastanawiam sie jakie sa procedury.
Nie pomogę, nie miałam szczęścia posiadania mrozaków. Między jedną a drugą stymulacją musiałam mieć 3 cykle przerwy. Chyba wszystko zależy od lekarza. Ale są tu dziewczyny, które miały crio w następnym cyklu. Umów się na wizytę jak najszybciej, żeby nic nie przegapić.
 
reklama
Dawno mnie tu nie było :-(
Dzisiaj miałam okropny dzień od kilku dni miałam plamienia miałam dostać dzisiaj okres ale od 2 dni leciała sama krew poszłam do ginekologa i dowiedziałem się, że właśnie poronilam :'( udało mi się jakimś cudem zajść naturalnie w ciążę i taka wiadomość jestem załamana! Piękny prezent na rocznicę ślubu która miałam tydzień temu
Roksi tak mi przykro :(
 
Nie pomogę, nie miałam szczęścia posiadania mrozaków. Między jedną a drugą stymulacją musiałam mieć 3 cykle przerwy. Chyba wszystko zależy od lekarza. Ale są tu dziewczyny, które miały crio w następnym cyklu. Umów się na wizytę jak najszybciej, żeby nic nie przegapić.
Jestem cały czas w kontakcie z lekarzem, jak tylko mam wynik to dzwonię. Jak bede jutro po becie to wszystko sie wyjaśni, ale chciałam wiedzieć jak rozmawiać.
 
Ja jak szlam na sztucznym cyklu to bylo tak ze po @ mialam wizyte i w tym cyklu mialam scraching endo i dostalam zastrzyk na wyciszenie jajnikow ,badanie wycinka potem przeszla @ i od 2dc estrofem i podgladanie niestety moj organizm sie zbuntowal i nie chcial wspolpracowac i endo zatrzymalo sie na 6,6 i koniec crio odwolane znow csraching bez wysylania wycinka i @ zaczelam na cyklu naturalnym i sie udalo
 
Ja jak szlam na sztucznym cyklu to bylo tak ze po @ mialam wizyte i w tym cyklu mialam scraching endo i dostalam zastrzyk na wyciszenie jajnikow ,badanie wycinka potem przeszla @ i od 2dc estrofem i podgladanie niestety moj organizm sie zbuntowal i nie chcial wspolpracowac i endo zatrzymalo sie na 6,6 i koniec crio odwolane znow csraching bez wysylania wycinka i @ zaczelam na cyklu naturalnym i sie udalo
A powiedz mi rybka co to jest ten scraching? Nigdy o tym nie słyszałam
 
A powiedz mi rybka co to jest ten scraching? Nigdy o tym nie słyszałam
lekarz wbija ci sie jak mozna to tak nazwac do macicy i robi zadrapanie i albo wysyla do badania tak jak mi za pierwszym razem zeby zobaczyc czy endo jest w tej fazie cyklu co powinno (tak bylo u mnie) albo jak za drugim razem zrobila mi tylko dla samego zadrapania bo w tym miejscu goi sie i lepiej sie ukrwi i ponoc to pomaga w zagniezdzeniu zarodka lekarze mowia na to biopsja endometrium
 
lekarz wbija ci sie jak mozna to tak nazwac do macicy i robi zadrapanie i albo wysyla do badania tak jak mi za pierwszym razem zeby zobaczyc czy endo jest w tej fazie cyklu co powinno (tak bylo u mnie) albo jak za drugim razem zrobila mi tylko dla samego zadrapania bo w tym miejscu goi sie i lepiej sie ukrwi i ponoc to pomaga w zagniezdzeniu zarodka lekarze mowia na to biopsja endometrium
Wlasnie przeczytałam w necie co to jest, ale dzieki za uproszczenie Nie zaproponowali mi tego, bo nie robią takich rzeczy czy teraz po dwóch próbach kiedy jest problem z zagniezdzeniem, zaproponują mi cos takiego ? Nie wiem, ale jak bede na wizycie to zapytam, bo tak jak czytałam
 
reklama
Do góry