reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej,jeżeli już to idź do Novum. Ja miałam pierwsze podejście w invimed, nie polecam :(

a u kogo się leczyłaś w invimedzie? i gdzie teraz ?
u mnie tak jak przeczuwałam beta hcg 0,5 i bardzo coś dziwnego z tsh 00,1 , gdzie ja leczę się na niedoczynność.
te skrzepy załatwiły sprawę, ciekawe dlaczego w ogóle je miałam.
teraz na miesiączkę ze 2-5 dni czekania.
 
a u kogo się leczyłaś w invimedzie? i gdzie teraz ?
u mnie tak jak przeczuwałam beta hcg 0,5 i bardzo coś dziwnego z tsh 00,1 , gdzie ja leczę się na niedoczynność.
te skrzepy załatwiły sprawę, ciekawe dlaczego w ogóle je miałam.
teraz na miesiączkę ze 2-5 dni czekania.
U Rokickiego.
Teraz 2 podejście w Novum. Byliśmy u dr Obuchowskiej. Dr Zygler tez bardzo dobra. Tez mam problem z tarczyca,Hashimoto. U mnie na dziś tsh 1.08 ale miałam ok 2.5
 
Tak. Takie kwiatki wyszly, ze jestem w szoku. Z 10 az 4 byly chore...

Miałaś wskazania ? U mnie powiedzieli, ze to tylko w szczególnych przypadkach i jedna klinika w Polsce to robi . Gdzie sie leczysz ?
Boshe dlaczego to wszystko takie trudne. Tyle sie człowiek wycierpi, tyle wyrzeczeń , to juz dzieci z tego mogłyby byc zdrowe. Dlatego ja wolałbym to tradycyjne zapłodnienie , jakoś mysle , ze wtedy naturalnie jakoś te plemniki sie wyselekcjonuja... Ale nie wiem czy to dobry tok myślenia .
Ja mam dziecko z wada serca , miał operacje kiedy miał 1,5roku, z serii hardcorowych... Teraz mam dodatkowe 5% szans na dziecko z chorym sercem. Jak uda mi sie w koncu zaciążyć to chyba 9 miesięcy na uspokajaczach jechać ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzionga urodziła? Wiesz coś .? Mów :)[/QUOTE]
Tak jak dobrze pamietam tydzien albo 2 tygodnie temu dzieciaczki w inkubatorach leza z corcia lepiej synek troszke gorzej. Zapominaja oddychac ale sa pod dobra opieka wiec musi byc dobrze ✊✊✊
 
a u kogo się leczyłaś w invimedzie? i gdzie teraz ?
u mnie tak jak przeczuwałam beta hcg 0,5 i bardzo coś dziwnego z tsh 00,1 , gdzie ja leczę się na niedoczynność.
te skrzepy załatwiły sprawę, ciekawe dlaczego w ogóle je miałam.
teraz na miesiączkę ze 2-5 dni czekania.
Ivo po niudanym transferze jak zrobilam badania to tez mialam tsh 0.148 a wczesniej 0.890 taki spadek byl przez stymulacje i chwilowa ciaze
 
Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty dobre wiadomosci, wysokie bety, piekne widoki:) ✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku


31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja
31:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
31:Zosia87 - betowanie
31:lile - wizyta kontrolna u gin
31:AniaCh83-betowanie 3


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

1:luna15 - betowanie
3:kilosiera- transfer
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
5:ema51 -betowanie
6:katherina203 - betowanie
8: rybka14-wizyta u gin prowadzacej ciążę
13:nieagatka - badanie prenatalne
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
26:rybka14 badania prenatalne
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
 
reklama
Tumy dzisiaj :)
Ewcia to jest twoj czas dobrego poczatku owocnej stymulacji
Husan, lile - pieknych widokow malej kruszynki
Ania, Zosia bety na wysokosciach
Powodzenia dziewczyny :)

Czekam na dobre informacje wieczorem ✊✊✊✊

Milego dnia laseczki :)
 
Do góry