reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i pobrali jajeczka. 3 z prawego jajnika, a z lewego nie pobrali żadnego ponieważ tam mnóstwo zrostów mam i bali się komplikacji. Oby się cudeńka zapłodniły, to w piątek transfer. Tak mi się marzy, żeby się udało...
Podpowiadałam lekarzowi wcześniej o krótkim protokole, ale oni po swojemu działali. A ja wiedziałam, że fsh wysokie jest u mnie od dawna i wciąż rośnie. Jak stara baba mam na co dzień uderzenia gorąca i wszelkie inne dolegliwości kobiety z menopauzą, więc nie ma na co czekać.
Dziewczyny, która z was jak ja podchodzi do ivf w uk? Pozdrowionka.

Trzymam kciuki aby się udało . Ja będę miała pobranie pawdopodobnie w sobotę ale podchodze w PL.
 
reklama
Witam zastanawiam sie z mezem nad in vitro tylko jestesmy mocno wierzacy nie wiecie jak z przyjeciem chrztu i z spowiedziom Św po takim zabiegu in vitro (moze ktos mial juz jakies przejscia )
 
Ostatnia edycja:
cześć:)
wizyta u lekarza :
odczekać jeden cykl bo organizm jest przeciążony stymulacją
w drugim cyklu czyli za 1,5 miesiąca robimy transfer
nawte się uśmiechnął do mnie
u akupunkturzysty:
dwie sejsje po 10 zabiegów , jedn MIESIĄC PRZED TRANSFEREM druga po transferze na utrzymanie ciąży
boję się..., że nie wyjdzie....
 
cześć:)
wizyta u lekarza :
odczekać jeden cykl bo organizm jest przeciążony stymulacją
w drugim cyklu czyli za 1,5 miesiąca robimy transfer
nawte się uśmiechnął do mnie
u akupunkturzysty:
dwie sejsje po 10 zabiegów , jedn MIESIĄC PRZED TRANSFEREM druga po transferze na utrzymanie ciąży
boję się..., że nie wyjdzie....

wyjdzie wyjdzie, przy tylu mrozakach na pewno się uda.
 
cześć:)
wizyta u lekarza :
odczekać jeden cykl bo organizm jest przeciążony stymulacją
w drugim cyklu czyli za 1,5 miesiąca robimy transfer
nawte się uśmiechnął do mnie
u akupunkturzysty:
dwie sejsje po 10 zabiegów , jedn MIESIĄC PRZED TRANSFEREM druga po transferze na utrzymanie ciąży
boję się..., że nie wyjdzie....
Marcheweczko co ma nie wyjść wyjdzie napewno będziemy trzymały kciuki i wierzyły że teraz się uda:tak::tak:
Lukrowa trzymam kciuki za twój/wasz transferek i za pomyślny rozwój zarodeczków:tak:
 
Lolitko domyślam się tak to napisałam zakręcenie;-)jednak gdzieś wyczytałam że powinno się liczyc ciąże normalnie od ostatnoego okresu , wiec w sumie powinnam zrobić tak jak Kahaaa sobie sygnaturkę i nie kombinować;-)z tymi moimi przeliczeniami;-)ja wiem że to 4tydzień ,ale od okresu 6 wiec biorę sie za zmiane sygnaturki:-)żeby byla zgodna z moim ostatnim okresem. Generalnie najważniejsze że fasolka jest:-)w piątek mam USG ciekawe ile urosło nasze ziarenko:tak:
I oto mój suwaczek zgodny z datą ostatniej wstręciuchy:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny mam pytanie, czemu się zdecydowałyście na In Vitro ??? A może któraś z Was jest po NaproTechnonologii ? Będę wdzięczna za odp.
 
reklama
Hej Aktiwia

Ja nie praktykowałam Naprotechnologii. Lubie zdecydowane działania, miałam niedrożne jajowody więc zdecydowałam się na in vitro. Nie chce żyć tematem zachodzenia w ciążę "pół życia". Moja taktyka jest następująca: kilka prób in vitro, jeśli się nie uda daję sobie spokój, zmieniam priorytety życiowe i żyję dalej.

FGFFG

jak wszędzie ludzie są różni, tak więc napewno trafisz na księdza który będzie spoko, a drugi będzie ci tłumaczył że to nizgodne z nauką kościoła, a jeszcze inny ci nawymyśla że poszłaś na in vitro. Jest to sprawa indywidualna i wszystko zależy od twojego podejścia do tematu - co jest dla ciebie ważniejsze i jak sobie z tym radzisz. Ja uważam, że skoro jest metoda leczenia niepodłodności w postaci in vitro to dlaczego z niej nie korzystać. My nie mamy z tym problemu dlatego zdecydowaliśmy się na in vitro. Jeśli masz problem z księdzem do chrztu daj znać, znam kilku księży którzy nie mają z tym problemu i napewno udzielą chrztu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry