reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Marchewka


ja jestem jak najbardziej za akupunktura.... jesli sie nie boisz i czujesz sie psychicznie zrelaksowana podchodzac do tego zabiegu - polecam. pamietaj tylko ze jak sie boisz, to skutku to nie odniesie bo stres zje caly pozytek
 
reklama
Kahaaa kochana ja poprostu wpisałam sobie miesiączkę tak jakbym dostała tydzień pózniej bo gdybym wpisała prawidlowo to wyszłoby mi tak samo jak u Ciebie , ale ja pokombinowałam bo najchetniej to bym tak zrobiła żeby wszło dokładnie od punkcji ciąża czyli od 3ciego , jak już mi lekarz mniejwięcej oceni to wtedy sobie to zmienię;-)bużka kochana ja troche śpiocha mam ;-)
odjąć dwa tygodnie od daty punkcji czy dodać??????????Bo niby czemu odjąć????????
 
Marchewka


ja jestem jak najbardziej za akupunktura.... jesli sie nie boisz i czujesz sie psychicznie zrelaksowana podchodzac do tego zabiegu - polecam. pamietaj tylko ze jak sie boisz, to skutku to nie odniesie bo stres zje caly pozytek

ja kiedyś byłam na apukunturze i nie boję się igieł. jeśli ma w jakiś sposób mnie zrelaksować a przy tym poprawić ukrwienie to mam zamiar z niej skorzystać:-) poza tym skorzystam z dobroci masaży limfatycznych. mam akurat bony na 300 pln więc na 4 powinno starczyć.
jutro wielki dzień. idę do lekarza i do akupunkturzysty. a narazie czekam na @. brzuch zaczyna dawać znaki, że już niebawem się zacznie. liczę że za tydzień się pojawi:-)
rozmawiałam z koleżanką która poszła też do mojego doktorka i zaczyna długi protokół. jak się uda to może razem z nią będę testować:-)
 
Lukrowa
Dlaczego mialas przerwany 1szy raz? Jaki masz problem ze zle sie stymulujesz? FSH? PCO?
16mm to jest ok....jeszcze podrosnie do 18mm, ile takich masz? te szkraby 5-6 to nic z nich nie bedzie juz.
Pierwszy raz przerwany z powodu słabej stymulacji, wysokie fsh i w efekcie 2 niewymiarowe pęcherzyki. Teraz 13 dnia stymulacji miałam 1 x 16mm, 1 x 15mm, 1 x 14mm, 1 x 11mm, reszta 6-9mm (w sumie łączna ilość 5-6 :-)) Cieszę się, że to endometrium może być. Dzięki za odpowiedź.

Chętnie wybrałabym się na akupunkturę, ale u mnie bez nerwów by się nie obyło :-)
 
Lukrowa


Cieszy mnie to ze w koncu lekarz Ci dal krotki protokol... Przy wysokim fsh od razu powinien zadzialac z krotkim... dlatego mialas taka slaba odpowiedz na stymulke.. KROTKI z Twoimi problemami

Ladne masz te pecherzyki... przynajmniej 4 beda sie nadawac... i nawet jak nie wsie pelne bedzie w sam raz do transferku
 
8 dzień stymulacji i estradiol przekroczył mi 2000. Pęcherzyki rosną ale mają po 16-14 mm. Jutro następne podglądanie. Prawdopodobnie punkcja w sobotę. Robione miałam też pomiar LH i prolaktyny. Jakie powinny byc wyniki? Ja 6 dnia miałam PRG 1,01 LH 3,3 a dzisiaj PRG 1,36 LH 6,4
Mam dużo pęcherzyków i boje się zeby mnie nie przestymulowało (biorę po 112,5 Gonalu)
 
odjac bo sie liczy od dnia miesiaczki w cyklu w ktrym bylo zaplodnienie

Kochana Lolitko zgadza się tylko że lekarze chyba większość jak liczą ciążę to właśnie od dnia ostatniej miesiączki dlatego ja bym dodała dwa tygodnie do dnia punkcji;-)ale w sumie jak ktoś liczy od dnia ostatniej miesiączki to odejmuje dwa tygodnie ja tak przekombinowałam ze mi wychodzi 5tydzień a licząc od punkcji to dziś jest równiótko 4:-)Ależ to pokręcone co napisałam;-)
Lolitko nie pytam o twe samopoczucie bo domyślam się jakie jest , a czy wiesz już mniej wiecej kiedy następna szansa na podejście?
Ja strasznie dużo śpię :-)i nie wiem jak to będzie jak wrócę do pracy będę chyba tam spałą na stojąco a może wróce do pracki już za 1,5tygodnia o ile doktorek pozwoli oczywiście:tak:
 
Ostatnia edycja:
Lukrowa


Cieszy mnie to ze w koncu lekarz Ci dal krotki protokol... Przy wysokim fsh od razu powinien zadzialac z krotkim... dlatego mialas taka slaba odpowiedz na stymulke.. KROTKI z Twoimi problemami

Ladne masz te pecherzyki... przynajmniej 4 beda sie nadawac... i nawet jak nie wsie pelne bedzie w sam raz do transferku
No i pobrali jajeczka. 3 z prawego jajnika, a z lewego nie pobrali żadnego ponieważ tam mnóstwo zrostów mam i bali się komplikacji. Oby się cudeńka zapłodniły, to w piątek transfer. Tak mi się marzy, żeby się udało...
Podpowiadałam lekarzowi wcześniej o krótkim protokole, ale oni po swojemu działali. A ja wiedziałam, że fsh wysokie jest u mnie od dawna i wciąż rośnie. Jak stara baba mam na co dzień uderzenia gorąca i wszelkie inne dolegliwości kobiety z menopauzą, więc nie ma na co czekać.
Dziewczyny, która z was jak ja podchodzi do ivf w uk? Pozdrowionka.
 
reklama
Do góry