reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
widać nie ma nic innego przeciw hiperce.. No ale kurcze, u Ciebie to jeszcze rozumiem, bo e2 w kosmosie, ale u mnie? z moimi chomiczymi hormonami? (nota bene, moj estradiol urósł o 40% od czwartku osiągając ponad 1400, a to druga faza cyklu... f.ck logic. w dzień podania pregnylu było 210..)
 
widać nie ma nic innego przeciw hiperce.. No ale kurcze, u Ciebie to jeszcze rozumiem, bo e2 w kosmosie, ale u mnie? z moimi chomiczymi hormonami? (nota bene, moj estradiol urósł o 40% od czwartku osiągając ponad 1400, a to druga faza cyklu... f.ck logic. w dzień podania pregnylu było 210..)
Ja mialam estradiol przed punkcja 1450 i nic o hiperce nikt nie wspominal nic tez nie bralam co mialo by jej zapobiec
 
Katharina - możliwe ze ewentualna hiperka u Ciebie była by gorsza niż potencjalne ryzyko z leku? no nie wiem..

Gosia - i przy takim e2 nie powinno jej być. Przy 210 tym bardziej dlatego nawet nie podejrzewałam że opuchnięty bolący brzuch, problemy z oddychaniem i mdłości mogą być z tym powiązane, zakładałam że to uboczny z pregnylu. I w sumie był, bo bez triggera z bHCG nie ma hiperki.
 
Katharina - możliwe ze ewentualna hiperka u Ciebie była by gorsza niż potencjalne ryzyko z leku? no nie wiem..

Gosia - i przy takim e2 nie powinno jej być. Przy 210 tym bardziej dlatego nawet nie podejrzewałam że opuchnięty bolący brzuch, problemy z oddychaniem i mdłości mogą być z tym powiązane, zakładałam że to uboczny z pregnylu. I w sumie był, bo bez triggera z bHCG nie ma hiperki.
Ostatnim razem bez leku wyladowalam w szpitalu...nie moglam oddychac normalnie i mialam bardzo duzo wody w brzuchu...bol nerek...
A zaczelas go w ogole brac?
Mi lekarz przepisal na 2 tyg i zostaly 2 tabletki...nie wiem czy je brac...
 
Katharina - możliwe ze ewentualna hiperka u Ciebie była by gorsza niż potencjalne ryzyko z leku? no nie wiem..

Gosia - i przy takim e2 nie powinno jej być. Przy 210 tym bardziej dlatego nawet nie podejrzewałam że opuchnięty bolący brzuch, problemy z oddychaniem i mdłości mogą być z tym powiązane, zakładałam że to uboczny z pregnylu. I w sumie był, bo bez triggera z bHCG nie ma hiperki.
Ciezko mi cos powiedziec bo nie bralam tych zastrzykow. Opuchniety wzdety brzuch mialam po punkcji a wiem ze ty jej nie mialas. A zaczelas brac te tabletki ???
 
dziewczyny.. rece mi opadly.. przeczytalam ulotke od tego leku ktory dostalam na hiperke (mial zmniejszyc dyskomfort). Toksyczny dla plodu i zaleca sie zaprzestanie stosowania MIESIAC przed podjeciem staran.. co za bałwan z tego lekarza.. tak to jest jak sie trafia na lekarzy z przypadku, bo nie ma terminow - chociaz wydawalo by sie ze skoro klinika nieplodnosci to powinni ogarniac temat.
Jak przeczytasz kiedyś ulotki Tych wszystkich dopalaczy do in vitro to z kapci wypadniesz :) dziewczyny jedzą i zdrowe różowe dzieci rodzą. A Ty teraz podjełas starania naturalne. ? Przy ilu pęcherzykach. ? 5- raczki się szykują. ? :biggrin2:
 
reklama
Do góry