reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
:D
Niektórzy lekarze dają go w razie czego niektórzy bo jest niezbędny zależy jak leży :laugh2:
Ale dziewczyny biorą garściami i rodzą zdrowe dzieci. ....
Chociaż nie czytałam za dużo na ten temat bo jak wiesz .....ja robie naturalne :D in vitro.
No rob rob :)
Ja chcialam sprobowac z tym encortonem przy moim hashimoto zeby zmylic chory organizm
 
Właśnie oglądam na TVP 1 film jak urodzić i nie zwariować płaczę jak nie wiem. Jest jedną para co nie może mieć dzieci. Masakra piękny film samo życie
 
Mam pytanie jak się czujecie po lekach bo boję się, że będę bardzo słaba i nie dam rady pracować. A mam taką pracę, że dopiero jak będę wiedziała, że jestem w ciąży to może pójdę na zwolnienie
 
Marta .? Co Ty o 22 nasz wizytę. ?
Marzeń co z Tobą juz 2 raz o Ciebie pytam
Jestem jestem.Zwariowany dzień dziś mamy.O 5 zastrzyk, potem do kliniki na krew potem wizyta.Potem zakupy bo gosci mieliśmy...wlasnie pozbylam sie towarzystwa, bylam na spacerze z psami, skończyłam sprzątanie i moge sie odezwac :) jaja rosna..trochę nierówno, czesc ma 10 mm czesc 14 mm.Decyzja ze przedluzamy stymulację do poniedzialku.Czyli niedziela i poniedziałek Menopur 225 i Orgalutran 1 ampulka. E2 mam 3900 , progesteron zapomnialam :( W poniedzialek znowu mam przyjechać na krew i kolejny podglad.Gosiu wpiszesz mnie?
Kurcze jak ja nie lubie pobierania krwi..mam schowane zyly i mimo pompowania ręką nic nie widać. Dzis w 4 miejscach mnie igłą atakowala i w koncu poddalam sie i kazalam jej z dloni pobrac.Masakra, boli do tej pory :(
 
Dzisiaj wolny dzien od wizyt ale trzymamy ✊✊✊ za jutrzejszy dzień

Wakacje w koncu sa wakacje !! :D
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Sierpień rozpoczal sie szczesliwa beta wiec niech bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz lipiec
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi
Kciuki za kropki misiaka zeby zostaly z mamusia

Do zbycia marvelon 17 szt jesli ktos potrzebuje marzen88 z checia sie pozbedzie

Sierpień



8:koralik83 - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
10:Kajka89 -badanie prenatalne
10:mavi -badania prenatalne
11:butterfly - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
17:Natalia89 - wizyta przed stymulacja
17:ewelin86 - usg połówkowe
17:husan -wizyta serduszkowa
23:natula - wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed stymulacja

Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)

2:misis188 - wizyta po transferze
5:Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D
♡♡♡♡♡
 
Jestem jestem.Zwariowany dzień dziś mamy.O 5 zastrzyk, potem do kliniki na krew potem wizyta.Potem zakupy bo gosci mieliśmy...wlasnie pozbylam sie towarzystwa, bylam na spacerze z psami, skończyłam sprzątanie i moge sie odezwac :) jaja rosna..trochę nierówno, czesc ma 10 mm czesc 14 mm.Decyzja ze przedluzamy stymulację do poniedzialku.Czyli niedziela i poniedziałek Menopur 225 i Orgalutran 1 ampulka. E2 mam 3900 , progesteron zapomnialam :( W poniedzialek znowu mam przyjechać na krew i kolejny podglad.Gosiu wpiszesz mnie?
Kurcze jak ja nie lubie pobierania krwi..mam schowane zyly i mimo pompowania ręką nic nie widać. Dzis w 4 miejscach mnie igłą atakowala i w koncu poddalam sie i kazalam jej z dloni pobrac.Masakra, boli do tej pory :(
No 10 - 14 to akceptowana rozbieżność :)
Ja miałam stymulację 10 dni a ze jesteś moją siostra to wiesz. ..... ;)
Widzę z E2 tez zalejesz:o ja nie wiem jakie miewam bo mi nigdy nie mierzyli o_O
No nic wszystko idzie w dobra stronę buziak
Aaa a przy jakim E2 odwołują transfer z powodu ryzyka hiperki. ?
 
reklama
Mam pytanie jak się czujecie po lekach bo boję się, że będę bardzo słaba i nie dam rady pracować. A mam taką pracę, że dopiero jak będę wiedziała, że jestem w ciąży to może pójdę na zwolnienie
Ja się czuje znakomicie ( mam podstawowy zestaw duże dawki )
Gonal 300
Menopur 75
Orangutan ;)
Miałam 10 dni stymulacji
Prace mam fizyczna do pracy chodziłam do punkcji potem w dzień punkcji wolne a na 2 dzień do pracy transferu nie miałam bo nie miałam zarodków.
Emocjonalnie reagowałam różnie ......
Miałam 4 stymulację
Raz byłam płaczliwa
Potem strasznie zła:D
A ostatnie 2 te silne nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia nic a nic żadnych zmian.
Trochę głowa mnie bolała
Po punkcji trochę jajniki
Ale nic strasznego
 
Do góry