reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny.. rece mi opadly.. przeczytalam ulotke od tego leku ktory dostalam na hiperke (mial zmniejszyc dyskomfort). Toksyczny dla plodu i zaleca sie zaprzestanie stosowania MIESIAC przed podjeciem staran.. co za bałwan z tego lekarza.. tak to jest jak sie trafia na lekarzy z przypadku, bo nie ma terminow - chociaz wydawalo by sie ze skoro klinika nieplodnosci to powinni ogarniac temat.
 
dziewczyny.. rece mi opadly.. przeczytalam ulotke od tego leku ktory dostalam na hiperke (mial zmniejszyc dyskomfort). Toksyczny dla plodu i zaleca sie zaprzestanie stosowania MIESIAC przed podjeciem staran.. co za bałwan z tego lekarza.. tak to jest jak sie trafia na lekarzy z przypadku, bo nie ma terminow - chociaz wydawalo by sie ze skoro klinika nieplodnosci to powinni ogarniac temat.
Lilie to może zadzwoń do kliniki i powiedz że dali Ci taki lek i masz obawy co do jego przyjmowania;// aczkolwiek możliwe też że skoro ofroczyli ci transfer to zmiescisz się w tym miesiącu;))
 
dzwonilam, nikogo juz nie ma, będą w poniedziałek.. a transferu nie mam bo jak do iui tylko naturalnie. Więc jeśli jakimś cudem się udało (mała szansa) i będę miała kalekie dziecko przez tego idiote?
 
reklama
dziewczyny.. rece mi opadly.. przeczytalam ulotke od tego leku ktory dostalam na hiperke (mial zmniejszyc dyskomfort). Toksyczny dla plodu i zaleca sie zaprzestanie stosowania MIESIAC przed podjeciem staran.. co za bałwan z tego lekarza.. tak to jest jak sie trafia na lekarzy z przypadku, bo nie ma terminow - chociaz wydawalo by sie ze skoro klinika nieplodnosci to powinni ogarniac temat.
A jaka jest nazwa tego leku? Ja biore diostinex...ale ja nigdy nie czytam ulotek...
 
Do góry