reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba 6, pobrali 5 jajek, a zaplodnily sie 3. teraz mam 11 a to dopiero 5 dzien stymulki :) Cholera nawet jajnik z torbiela endometrialna dal kilka (torbiel ma ok 5 cm).szalenstwo jakies..
To są jaja :)
Coś zmieniłaś między 1 stymulacja a 2 ?
Nie pytam a leki do stymulacji i protokół bo to wiem tylko czy coś poza. ?
Natura jest zaskakująca :tak:
 
reklama
Moje oleje jeden do ciała który miałam to się skończył więc stosuje do ciała i włosów ten jadalny i jeszcze dodatkowo do włosów taki olej sesa śmierdzi to bardzo ale włosy są super pp tym.
Kurde poszłam spać po pracy i miałam tak głupi sen śniło mi się, że poszłam biegać co nigdy nie biegam i weszłam do jakiegoś sklepu i prosiłam o ciasto z dużą ilością bitej śmietany Pani się śmiała i mówi do.mnie, że Pani chyba w ciąży ja mówię raczej nie bo wiedziałam, że nie mam na to szans masakra jakaś. To chyba ten stres przed jutrem :-(
 

Załączniki

  • DSC_0252.JPG
    DSC_0252.JPG
    432,5 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC_0253.JPG
    DSC_0253.JPG
    505,9 KB · Wyświetleń: 74
  • DSC_0255.JPG
    DSC_0255.JPG
    522,9 KB · Wyświetleń: 72
Do góry