reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z wlosami to na logike chyba tak może być.. po ciąży wypadają bo estrogeny lecą w dół - to może i po stymulacji mogą? Spróbuj cynku z selenem, może pomoże - a raczej nie zaszkodzi :-)

W temacie akupunktury - po ostatniej porażce poszłam zrobić sobie mały tatuaż, co prawda nie jest to aku ale faktycznie odrobina bólu pomaga oczyścić umysł (a przynajmniej ochłonąć..).
 
reklama
Ja mam pytanie trochę z innej bajki. Od poprzedniej stymulacji bardzo wypadają mi włosy (generalnie mam z tym problem od dłuższego czasu,ale ostatnio się to nasiliło). Nie mogę sobie z tym poradzić :-/ Dermatolog twierdzi, że to ze stresu. Dostałam jakiś płyn do wcierania w głowę, ale on jest z hormonami, teraz boję się go używać. Możecie polecić jakieś inne metody?
Ja biorę cynk i selen 1 tabletka codziennie po tygodniu juz było o wiele lepiej a teraz to sporadycznie coś wypadnie
 
Ja mam pytanie trochę z innej bajki. Od poprzedniej stymulacji bardzo wypadają mi włosy (generalnie mam z tym problem od dłuższego czasu,ale ostatnio się to nasiliło). Nie mogę sobie z tym poradzić :-/ Dermatolog twierdzi, że to ze stresu. Dostałam jakiś płyn do wcierania w głowę, ale on jest z hormonami, teraz boję się go używać. Możecie polecić jakieś inne metody?
Poczytaj sobie o oleju rycynowym maseczce z siemienia lnianego
 
Ja mam pytanie trochę z innej bajki. Od poprzedniej stymulacji bardzo wypadają mi włosy (generalnie mam z tym problem od dłuższego czasu,ale ostatnio się to nasiliło). Nie mogę sobie z tym poradzić :-/ Dermatolog twierdzi, że to ze stresu. Dostałam jakiś płyn do wcierania w głowę, ale on jest z hormonami, teraz boję się go używać. Możecie polecić jakieś inne metody?
Ja biorę cynk i selen 1 tabletka codziennie po tygodniu juz było o wiele lepiej a teraz to sporadycznie coś wypadnie
 
Ja mam pytanie trochę z innej bajki. Od poprzedniej stymulacji bardzo wypadają mi włosy (generalnie mam z tym problem od dłuższego czasu,ale ostatnio się to nasiliło). Nie mogę sobie z tym poradzić :-/ Dermatolog twierdzi, że to ze stresu. Dostałam jakiś płyn do wcierania w głowę, ale on jest z hormonami, teraz boję się go używać. Możecie polecić jakieś inne metody?
Poczytaj sobie o masacze z siemienia lnianego i o olejku rycynowym. To tak z naturalnych preparatow
 
reklama
Z naturalnych składników do włosów i skóry, ja polecałalbym olej kokosowy :)
Tylko nierafinowany :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A co z nim robisz - wcierasz we włosy? Używam go do gotowania, wiem, że ma właściwości nawilżające, ale jak go stosować przy wypadaniu włosów?

Miałam to samo ale od kiedy biorę selen i cynk po 1 tabletce codziennie przestały wypadać i są zdrowsze juz po tygodniu zauważyłam różnice
Dziękuję :) Biorę teraz po 10 różnych tabletek dziennie, więc wolałabym uniknąć kolejnych, ale pomyślę nad tym.

Motylku a nie masz problemow z tarczyca? Bo juz nie pietam.
Nie, Gosiu, nie mam. Przed stymulacją miałam TSH 2,20. Lekarz kazał zbić do ciąży i teraz biorę euthyrox- wynik z wtorku - 1,56.
 
Do góry