reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A co z nim robisz - wcierasz we włosy? Używam go do gotowania, wiem, że ma właściwości nawilżające, ale jak go stosować przy wypadaniu włosów?


Dziękuję :) Biorę teraz po 10 różnych tabletek dziennie, więc wolałabym uniknąć kolejnych, ale pomyślę nad tym.


Nie, Gosiu, nie mam. Przed stymulacją miałam TSH 2,20. Lekarz kazał zbić do ciąży i teraz biorę euthyrox- wynik z wtorku - 1,56.
Wcierasz we włosy, kilka łyżeczek, trzymasz jak maseczkę kilka minut i splukujesz :)
Musisz dobrze głowę po tym umyć, bo niestety dość tłuste :(
Dziś podejdź do sklepu tej Lavery. Zobaczę czy maja jakiś dobry szampon czy maseczkę. Zapytam i dam znać

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosiu a jak u ciebie mila odpoczynek ???
Ty rowniez idpocznij zrelaksuj sie i wracaja pelna sila do walki o malenstwo
Dziekuje odpoczywam co prwda nie jak Ewcia odpuscilismy sobie planowany dluzszy wyjazd ze wzgledu na kase potrzebna we wrzesniu. Ale wyskakujemy sobie to tu to tam a pozatym mam w Olsztynie i do okola mnostwo jezior wiec nie narzekam :) a ze pogoda nie rozpieszcza trudno mam za to mnustwo przetwotow z grzybow :)
Wazne ze nie jestem w pracy :)
 
Ostatnia edycja:
A co z nim robisz - wcierasz we włosy? Używam go do gotowania, wiem, że ma właściwości nawilżające, ale jak go stosować przy wypadaniu włosów?


Dziękuję :) Biorę teraz po 10 różnych tabletek dziennie, więc wolałabym uniknąć kolejnych, ale pomyślę nad tym.


Nie, Gosiu, nie mam. Przed stymulacją miałam TSH 2,20. Lekarz kazał zbić do ciąży i teraz biorę euthyrox- wynik z wtorku - 1,56.
Maseczke z siemienia robilam juz bardzo dawno rewelacja
Moczysz ziarenka przez noc rano gotujesz przedzedzasz i zel nakladasz na wlosy na 30 min a pozniej zmywasz. W necie masz dokladny przepis. Polecam tez naturalne kosmetyki ze strony helfy jest i tanio i drogo cos na kazda kieszen sie znajdzie. Rrwelacyjne sa henny kupil niestety dermatolog odradzil przed zrobieniem testow ale oddalam kolerzance wiec widzialam efekt dzialania rewelacyjnie odrzywia wlosy a przy tym pogrubia i daje kolor :)
 
Wcierasz we włosy, kilka łyżeczek, trzymasz jak maseczkę kilka minut i splukujesz :)
Musisz dobrze głowę po tym umyć, bo niestety dość tłuste :(
Dziś podejdź do sklepu tej Lavery. Zobaczę czy maja jakiś dobry szampon czy maseczkę. Zapytam i dam znać

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja używam oleju od dawna kocham go heheh jeden mam specjalny do włosów jeden do jedzenia codziennie jem po 2 łyżki i jeden do ciała stosuje 3 razy w tygodniu do ciała bo więcej nie muszę mam takie super ciało pp tym
 
Ja używam oleju od dawna kocham go heheh jeden mam specjalny do włosów jeden do jedzenia codziennie jem po 2 łyżki i jeden do ciała stosuje 3 razy w tygodniu do ciała bo więcej nie muszę mam takie super ciało pp tym
A jaki olej kupujesz tez juz sie nad tym zastanawial mozesz polevic jakis konkretny do ciala i wlosow.
Nie zostawia tlustej warstwy na ciele
Jak to jesz 2 lyzki tak bez niczego :errr:
 
A jaki olej kupujesz tez juz sie nad tym zastanawial mozesz polevic jakis konkretny do ciala i wlosow.
Nie zostawia tlustej warstwy na ciele
Jak to jesz 2 lyzki tak bez niczego :errr:
Jak wrócę z pracy zrobię zdjęcia :-) ten do ciała jest tłusty świece się jak nie wiem, ale mojemu mężowi się to podoba jak wychodzę taka z łazienki heheh, tak biorę jedna łyżeczkę za chwilę 2 i sobie bez niczego jem on nie ma smaku!
 
reklama
Jak wrócę z pracy zrobię zdjęcia :-) ten do ciała jest tłusty świece się jak nie wiem, ale mojemu mężowi się to podoba jak wychodzę taka z łazienki heheh, tak biorę jedna łyżeczkę za chwilę 2 i sobie bez niczego jem on nie ma smaku!
Dzieki :)
Czyli raczej wieczorne smarowanie ciala a nie rano :)
 
Do góry