reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za dzisiejsza punkcje :)

Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :) :D
Lipiec bedzie jeszcze bardziej szczesliwy niz czerwiec :) ;)

Trzymamy kciuki za dzieciaczki madziongi


2:natula -punkcja


3:nieagatka - punkcja
3:eve87-punkcja
4: ewa651 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4:BeataWarszawa- betowanie 1
4:mokate66- criotransfer
5: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
6:BeataWarszawa- betowanie 2
6:Truskawka89 - wizyta pęcherzykowa
7: MartiniM - wizyta u gin proeadzacego ciążę
7: mavi - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:kamka75 - betowanie 1
8:Hess - usg w trakcie ciąży
8: MartiniM- usg połówkowe
8:marzen88 - wizyta w trakcie stymulacji
10: husann - wizyta przed transferem
11:katharina203 - wizyta w klinice poczatek stymulacji
12:malina_29- wizyta pęcherzykowa
14: koralik83 - wizyta kontrolna w klinice
14: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14:butterfly1331-wizyta w klinice przed stymulacja
14:KasiaAnna - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
22:anika11 -wizyta u gin prowadzącego ciążę
26:ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27:Nikaaa - na świecie pojawia się ukochany synuś
Sierpień
8: pisanka89- kontrola u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Wrzesień
Ewunka -rozpoczecie stymulacji
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać :) ;):D
♡♡♡♡♡
Mój synek prawdopodobnie nie doczeka do 27 ale niech narazie tak zostanie ; p niecierpliwy jest:p

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przed crio nie jest badany progesteron. Ja nigdy nie mualam badanego przed crio. Zawsze tylko podczas stymulacji i jak był wysoki to odwolywali.
 
Dziewczyny, jak to jest z tym progesteronem? Czytałam tu już kilka razy o odwołanych transferach, bo za wysoki, a u mnie nikt tego nie badał przed samym transferem, ostatnie badanie było chyba na ostatniej wizycie stymulacyjnej. W poniedziałek będę miała criotransfer i nikogo progesteron nie obchodzi.

Ja miałam 4 crio przed każdym miałam badany poziom progesteronu i estradiolu. Jedno crio miałam odwołane właśnie ze względu na zbyt wysoki progesteron- mimo cyklu sztucznego na estrofemie, urósł i pękł pęcherzyk i na wizycie przed crio byłam po owulacji. Wiec wtedy mi odwołali.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra jej powinni sie poprostu pozbyc bo ja rozumiem ze komus moze sie zdarzyc takie roztrzepanie ale widze ze u niej to norma
Ja już sobie powiedziałam, po tych dwóch wizytach,że będę chodzić dzień wcześniej/później oby nie do niej.Po USG wychodziła skonsultować mój wynik, nie wiem czy to taka standardowa procedura? Dopiero potem wróciła z telefonem i powiedziała,że robimy punkcję.

Eve a co sie dzieje ze dostalas Clexane ja nie mialam tych zastrzykow
Mam zagrożenie hiperstymulacją.Podobno jest to 'dyskusyjny' lek ?

Jak to nie wpisała? recepty Cu nie dała na luteine?


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Receptę na luteinę dostałam,ale chodzi o Clexane.Miałam wypisaną tylko jedną ampułkę,gdzie sam aptekarz się zdziwił,że tak nigdy nie wypisują.
 
reklama
Ja już sobie powiedziałam, po tych dwóch wizytach,że będę chodzić dzień wcześniej/później oby nie do niej.Po USG wychodziła skonsultować mój wynik, nie wiem czy to taka standardowa procedura? Dopiero potem wróciła z telefonem i powiedziała,że robimy punkcję.

Mam zagrożenie hiperstymulacją.Podobno jest to 'dyskusyjny' lek ?

Receptę na luteinę dostałam,ale chodzi o Clexane.Miałam wypisaną tylko jedną ampułkę,gdzie sam aptekarz się zdziwił,że tak nigdy nie wypisują.
No standardem to nie jest fakt wszyscy wszystko konsultuja z szefem bo moj Ramel tez ale przed wizyta wszystko jest ustalone ja juz o niczym nie wiem jako pacjentka. Ale u sklodowskiej widocznie jest inaczej. Sprawdz czy dobrze wypelnila ci dokumenty bo nam pozaznaczala zle niektore punkty pozniej musialam przy przyjeciu powiedziec gdzie sa bledy
 
Do góry