reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Marzen taki jest plan, ale niestety latwiej jest z tym zejsciem niz z zajsciem [emoji12] za jakies 10dni pewnie bedziesz tez w stanie przedzawalowym [emoji16]
Eve a co lekarz na taki wynik?
Ewunka a nie mieli Gonalu w penie? Wg mnie jest mega, super latwo sie go aplikuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzen taki jest plan, ale niestety latwiej jest z tym zejsciem niz z zajsciem [emoji12] za jakies 10dni pewnie bedziesz tez w stanie przedzawalowym [emoji16]
Eve a co lekarz na taki wynik?
Ewunka a nie mieli Gonalu w penie? Wg mnie jest mega, super latwo sie go aplikuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mieli ale tam jest 900 a ja potrzebuje 3000 wstępnie . Wiec 3 szt tego mi starcza. Mnie zastrzyki idą dobrze nawet je lubię :sorry2:
 
Część dziewczyny może ktoś mi podpowie czy ktos tak miał .To mój 4 dpt i mam jakieś takie dziwne ciągnięcia w pachwinach.To mój czwarty transfer i za każdym razem jest inaczej człowiek wariuje...
 
Jakby nie mogli przepisać 600 czy 900 czy jedno i drugie. ..... nawet jakby zostało i miało iść do kosza to było by dla Ciebie taniej .
Kobieta w aptece mi powiedziała, ze lekarze sa rozliczani z dawek jakie wypisują, w porównaniu z ilościami jakie zalecają np do stymulacji. Mialam ten sam problem przy menopurze, cale opakowanie bylo refundowane, natomiast pojedyncze ampulki juz nie i jedna kosztowała praktycznie tyle co cale opakowanie bo 250 zl
 
reklama
Do góry