reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny umówiłam sie na wizyte do Novum na poniedziałek bo akurat wtedy miałam byc juz po @ a tu wredna @ nie przychodzi:( powinna przyjść w sobotę. Dzwoniłam do nich i chciałam przełożyć wizytę o tydzien ale nie ma miejsc a moja pani doktor przyjmuje po południu tylko w poniedziałki i w środy z czego my w środy nie możemy a rano M pracuje i musiałby wolne brać a wiadomo że wizyty nie są tanie i trzeba na to zarabiać i zostają nam poniedziałki jak narazie. Jak do jutra nie przyjdzie to bede musiała przełożyć za dwa tygodnie bo przecież z @ na wizyte nie pojade:( Qwa mać.
 
U mnie wszystko ok- bynajmniej tak mówili lekarze. Mąż ma małą ilość żołnierzy a jak już ma to brak ruchu - leniwe :)
To tak jak u nas no ja mam hashimoto ale z tym tez mozna miec dzieci
Na poprawe ilosci spermy polrcam orzechy brazylijskie i andtovit plus nam mega poglo
Na ruch l-karnityne tez troche poprawila ruchliwosc
 
Dziewczyny umówiłam sie na wizyte do Novum na poniedziałek bo akurat wtedy miałam byc juz po @ a tu wredna @ nie przychodzi:( powinna przyjść w sobotę. Dzwoniłam do nich i chciałam przełożyć wizytę o tydzien ale nie ma miejsc a moja pani doktor przyjmuje po południu tylko w poniedziałki i w środy z czego my w środy nie możemy a rano M pracuje i musiałby wolne brać a wiadomo że wizyty nie są tanie i trzeba na to zarabiać i zostają nam poniedziałki jak narazie. Jak do jutra nie przyjdzie to bede musiała przełożyć za dwa tygodnie bo przecież z @ na wizyte nie pojade:( Qwa mać.
Ale jak macie ustalic nowy plan to moze warto. Pozatym do poniedzialku jeszcze daleko moze sie pojawi wczesniej
 
Dziewczyny umówiłam sie na wizyte do Novum na poniedziałek bo akurat wtedy miałam byc juz po @ a tu wredna @ nie przychodzi:( powinna przyjść w sobotę. Dzwoniłam do nich i chciałam przełożyć wizytę o tydzien ale nie ma miejsc a moja pani doktor przyjmuje po południu tylko w poniedziałki i w środy z czego my w środy nie możemy a rano M pracuje i musiałby wolne brać a wiadomo że wizyty nie są tanie i trzeba na to zarabiać i zostają nam poniedziałki jak narazie. Jak do jutra nie przyjdzie to bede musiała przełożyć za dwa tygodnie bo przecież z @ na wizyte nie pojade:( Qwa mać.
Iguś, nie wiem czy to Cię pocieszy ale mi się 2 razy zdarzyło z @ na wizytę pojechać. Coś tam musiala mi doktorka sprawdzic i nie bylo przebacz. Powiedziałam jej ze @ mam a ona ze to nic, reczniki papierowe ma :) No i fakt ze szału nie było ale przy schodzeniu z fotela dostalam papierowe reczniki i nie bylo problemu. :*
 
Ale przecież to ona bigos zrobiła to niech teraz go jje
Tak, tylko jej działanie wpłynęło na moją listę płac za maj:-/ Miałam dodatkową robotę, ale sytuacja opanowana i pracownicy już dostali wynagrodzenia.
Gosia, kolorowanki są fajne :) A jeszcze lepsze jest łączenie punktów - super odmóżdża :)
Wracam do roboty. Jeszcze 3 h i fajrant :-)
 
Tak krew oddana wyniki po 15 a ja boje sie co tam zobaczę ;( rano jak wstałam to piżama mokra leje sie ze mnie jakaś wydzielina śluzowata z luteina razem

To czekam razem z Toba, &&& zaciśnięte od rana.

Ehh tak to juz chyba z nami jest ze jak sa objawy to jest zle i jak ich nie ma tez jest zle a najgorsze w tym wszystkim jest czekanie

Czekanie jest najgorsze, zwłaszcza okres w którym Ty jestes:) to jest masakra:)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie o to mi chodziło że nawet jak jutro przyjdzie to do poniedziałku sobie nie zdąży pójść. W sumie to bedzie pierwsza wizyta to może sie wybrać. Jak teraz odłoże to się wszystko przeciągnie a badania musze porobić.
Dzieki dziewczyny. Kochane jesteście!:*
 
Do góry