reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Iguś, nie wiem czy to Cię pocieszy ale mi się 2 razy zdarzyło z @ na wizytę pojechać. Coś tam musiala mi doktorka sprawdzic i nie bylo przebacz. Powiedziałam jej ze @ mam a ona ze to nic, reczniki papierowe ma :) No i fakt ze szału nie było ale przy schodzeniu z fotela dostalam papierowe reczniki i nie bylo problemu. :*
Tez tak mialam wizyte przed wlasciwa stymulacja ale trudno trzeba bylo to jakos przelknac ;)
 
reklama
Właśnie o to mi chodziło że nawet jak jutro przyjdzie to do poniedziałku sobie nie zdąży pójść. W sumie to bedzie pierwsza wizyta to może sie wybrać. Jak teraz odłoże to się wszystko przeciągnie a badania musze porobić.
Dzieki dziewczyny. Kochane jesteście!:*
Jedź maleńka i nie martw się @. Ludzka rzecz a oni są przyzwyczajeni do tego. Szkoda odkładać :*
 
Tak, tylko jej działanie wpłynęło na moją listę płac za maj:-/ Miałam dodatkową robotę, ale sytuacja opanowana i pracownicy już dostali wynagrodzenia.
Gosia, kolorowanki są fajne :) A jeszcze lepsze jest łączenie punktów - super odmóżdża :)
Wracam do roboty. Jeszcze 3 h i fajrant :-)
No to niezle a moze ona dla siebie chciala przelac te wyplaty ;)
Hehe tal napewno jak wczoraj otworzylam w sklepie te laczenia to odrazu mnie odmozdzylo takiego oczoplasu dodtalam :rofl2::p
 
Iga ja zawsze musiałam z @ jeździć na wizyty :D Dało radę, ręczniki papierowe pomagają :)
Jak chcesz to mogę tańce, łamańce zatańczyć na @ :)

To zatańcz tylko tak delikatnie bo ty w ciąży jestes to musisz na siebie uważać!
A tak wogóle to nawet przytulanie z M nie pomogło:( może każe mu kupić sikańca jak bedzie z pracy wracał;) chociaż to i tak nie ma sensu to dam se spokój.
 
reklama
Iga tez mialam usg kiedys przy @, bylam zdziwiona, ze lekarz je chce robic, ale oni sa przyzwyczajeni przeciez ;p a od kiedy chcesz startowac ze stymulacja przed crio?
 
Do góry