reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Iga tez mialam usg kiedys przy @, bylam zdziwiona, ze lekarz je chce robic, ale oni sa przyzwyczajeni przeciez ;p a od kiedy chcesz startowac ze stymulacja przed crio?

No jak najszybciej się da. Ale badania na pewno muszę porobić bo mam już nieaktualne to też sie zejdzie. Jak by wszystko poszło dobrze to może na sierpień krio. Ale planować to se moge... teraz zaplanowałam wizytę a @ nie przyszła i już.
 
Kajka a ty jak sobie radzisz z tym oczekiwaniem ;)
A nawet dobrze[emoji5][emoji5] jak narazie ..co ma być to będzie już raz przeżyłam porażkę i podchodzę chyba mniej emocjonalnie oczywiście wierze i bardzo pragnę by się udało ale dystans jest potrzebny . Narazie lezakuje coś ugotuje i trochę pochodzę po ogrodzie nie przemeczam się .. A ty Gosiu który raz podchodzisz? ?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po :)
Niestety niewiaodmo kto tam :D nogi byly przy sobie i pepowina miedzy nimi w dodatku ;)
Szyjka zamknieta 7.5 cm - o i tyle wiem :)
Nastepna wizyta 06.07 prosze nie wpisac ;)
A co do polowkowego ma byc za 5 tyg bede pozniej dzwonic sie umawiac to wtedy sie wpiszemy ;)
Ja słyszałam ze jak dziecko wstydliwe i nie chce nic pokazać długo to bedzie dziewczynka ;)
 
reklama
Do góry