reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Martini dla chłopca to w ogole ciezko z imieniem, zupełnie bym teraz nie miała pomysłu :) dla mojego malucha ledwo wymyslilismy pod sam koniec ciazy. Dla chłopca pewnie jakies zwykłe typu Wojtuś lub Łukasz/ Piotruś
Lile cos w tym jest z ta menopauzą, bo ja mam z kolei takie zwroty głowy albo uczucie jakbym pijana chodziła ;p ale przynajmniej wiem jak sie na starość bede czuła :D:D
Ja chcialam Tymek , albo Emil - ,ale poki co nie przeszlo. Skonczy sie etap z imionami zacznie sie z chrzestnymi i tak wkolo. Na szczescie co do wozka, lozeczka jestesmy zgodni :)
 
reklama
Gosia - tak zle i tak niedobrze ;-) Pominęłaś mnie w kalendarzu 8-)
Truskawko - taaaak, możliwe :D ja tak miałam w połączeniu z uderzeniami gorąca, no menopauza normalnie
Ewunka - chomicze, a jak :p zresztą, póki nie rozkminią, co ze mną jest nie tak to stymulacja pod ivf nie ma sensu, bo co mi z 20 jajek z estradiolem 20 o_O najpierw tydzien na letrazolu, żeby lekko obudzić jajniki a potem 3x 150 fostimonu i podglądanie co urosło.
Kaczorku - &&&&& za betę
Martini - oby sie pokazał :p albo pokazała, ale tez mi sie zdaje ze facecik :)
Husann, Moniusia &&
A na kiedy ciebir wpisac ??
 
MartiniM, husann -pięknych widoczków dzidziusiowo-jajeczkowych :*
moniusia - owocnego jajobrania :*
malutkikaczorku - wysokiej bety :*
A pozostałym kobietkom miłego i słonecznego dzionka życzę :*

Czesia, skrobnij coś nam :*
Aniołkowa :* :* :*
 
Gosia chcesz az do 17 czekac na bete? mysle, ze w poniedziałek juz napewno mozesz spokojnie robic, skoro to 5 dniowy zarodek.
 
Jeju jak ten czas sie dluzy chcialabym juz obudzic sie 17. Dzisiaj 5 dzien po transferze a tu oprucz tkliwych cyckow (pewnie po progesteronie) zadnych objawow ani na @ ktora ma sie nie pojawic wogole nic. Nawet juz nospy nie musze brac bo bol i skurcze macicy przeszly jajnikow tez nie czuje. No normalnie zaczynam sie martwic :(
A wczoraj sobie zakupilam nospe max :) a tu eszystko przeszlo
Miala tak ktoras z was ??
ja tam miałam, pewnego dnia wstałam i dosłownie nic, cisza na okręcie, żadnego bólu, ciągnięcia... Oczywiście też zaczęłam sie martwić :)
koniec końców, wiesz jak się skończyło :)
 
Ewunka - po 3 dniach na 150 powinna sie pojawic chociaz jedna komorka, ktora miala by szanse urosnac :-) bo na razie pustki i wiatr hula.. a zdiagnozowaną mam blokadę przysadki - tylko nikt nie wie jak to ruszyć.

Dziewczyny - dr mi coś przebąkiwał o HSG.. pogooglałam i chyba tego nie chcę :/
 
reklama
Moniusia - trzymam kciuki, strasznie mocno Ci kibicuję i mam nadzieję że teraz to będzie to:)

Multikaczorek - byłaś juz oddać krew? &&&& zaciśnięte za prawidłowy przyrost.

Gosia - objawy mogą byc albo moze ich nie być, nie ma reguły więc o tym nie myśl. Chociaż doskonale Cię rozumiem bo ja też się doszukuję;) ale jak mi się udało to nic ale to nic nie czułam, zero, więc wiem co mówię. Odpoczywaj:)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak krew oddana wyniki po 15 a ja boje sie co tam zobaczę ;( rano jak wstałam to piżama mokra leje sie ze mnie jakaś wydzielina śluzowata z luteina razem
 
Do góry