reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie o estrofem, stymuluje sie od 9 dni i jestem taka senna, ze cos niesamowitego, rano nie moge sie w ogole dobudzic, a chodze spac o 21....czy ktoras tez tak miała? normalnie narkolepsja ;)
 
reklama
Moj M tez ladnie mowi - Lidzia i chyba dlatego nawet mi to imie przypadlo do gustu. Co do chlopca wolalabym inne jakby co jeszcze bede mu suszyc glowe nad Tymkiem,ale obawiam sie ze bedzie ciezko. On mial dac propozycje dla chl , ja dla dziewczynki a wyszlo ze stanelo na jego propozycjach :)
 
Jeju jak ten czas sie dluzy chcialabym juz obudzic sie 17. Dzisiaj 5 dzien po transferze a tu oprucz tkliwych cyckow (pewnie po progesteronie) zadnych objawow ani na @ ktora ma sie nie pojawic wogole nic. Nawet juz nospy nie musze brac bo bol i skurcze macicy przeszly jajnikow tez nie czuje. No normalnie zaczynam sie martwic :(
A wczoraj sobie zakupilam nospe max :) a tu eszystko przeszlo
Miala tak ktoras z was ??
 
Moniusia - trzymam kciuki, strasznie mocno Ci kibicuję i mam nadzieję że teraz to będzie to:)

Multikaczorek - byłaś juz oddać krew? &&&& zaciśnięte za prawidłowy przyrost.

Gosia - objawy mogą byc albo moze ich nie być, nie ma reguły więc o tym nie myśl. Chociaż doskonale Cię rozumiem bo ja też się doszukuję;) ale jak mi się udało to nic ale to nic nie czułam, zero, więc wiem co mówię. Odpoczywaj:)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :-) :) w piatek mam pierwszą wizytę w klinice i stresuje się od tygodnia. Żeby nic dodatkowego nie wyszło i żebyśmy szybko przystąpili do działania. Z mężem już planujemy co zrobimy jak będe w ciąży. Paranoja o niczym innym nie myśle ;)
Witaj luna nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze. To pierwsza wizyta czy pierwsza przed stymulacja ???
 
Moniusia - trzymam kciuki, strasznie mocno Ci kibicuję i mam nadzieję że teraz to będzie to:)

Multikaczorek - byłaś juz oddać krew? &&&& zaciśnięte za prawidłowy przyrost.

Gosia - objawy mogą byc albo moze ich nie być, nie ma reguły więc o tym nie myśl. Chociaż doskonale Cię rozumiem bo ja też się doszukuję;) ale jak mi się udało to nic ale to nic nie czułam, zero, więc wiem co mówię. Odpoczywaj:)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ehh tak to juz chyba z nami jest ze jak sa objawy to jest zle i jak ich nie ma tez jest zle a najgorsze w tym wszystkim jest czekanie
 
Gosia - tak zle i tak niedobrze ;-) Pominęłaś mnie w kalendarzu 8-)
Truskawko - taaaak, możliwe :D ja tak miałam w połączeniu z uderzeniami gorąca, no menopauza normalnie
Ewunka - chomicze, a jak :p zresztą, póki nie rozkminią, co ze mną jest nie tak to stymulacja pod ivf nie ma sensu, bo co mi z 20 jajek z estradiolem 20 o_O najpierw tydzien na letrazolu, żeby lekko obudzić jajniki a potem 3x 150 fostimonu i podglądanie co urosło.
Kaczorku - &&&&& za betę
Martini - oby sie pokazał :p albo pokazała, ale tez mi sie zdaje ze facecik :)
Husann, Moniusia &&
 
U mnie to samo Gosiu nic nie czuje , po ostatnim transferze miałam okropne skurcze .a teraz tylko lekko czasem jajnik czuje a tak to nic.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do wczoraj mialam skurcze czulam jajniki i mialam uczucie jakby mnie ktos w srodku skrobal :) a dzisiaj no troszke of czasu do czasu wiem ze mam jajniki a tak nic zupelnie
 
reklama
Martini dla chłopca to w ogole ciezko z imieniem, zupełnie bym teraz nie miała pomysłu :) dla mojego malucha ledwo wymyslilismy pod sam koniec ciazy. Dla chłopca pewnie jakies zwykłe typu Wojtuś lub Łukasz/ Piotruś
Lile cos w tym jest z ta menopauzą, bo ja mam z kolei takie zwroty głowy albo uczucie jakbym pijana chodziła ;p ale przynajmniej wiem jak sie na starość bede czuła :D:D
 
Do góry