reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cały czas się powstrzymywałam, żeby nie brać udziału w tej dyskusji, ale nie wytrzymałam:-/
Nie potrafisz sobie nawet wyobrazić, jakie większość z nas ma poczucie niesprawiedliwości widząc dookoła siebie kobiety w ciąży z rosnącymi brzuszkami albo z małymi dziećmi, albo w sklepach z artykułami dla dzieci, na spotkaniach rodzinnych, w pracy. Mam wymieniać dalej?
Nie wiesz, ile razy zadawałam sobie pytanie, dlaczego spotkała mnie niepłodność i dlaczego w ogóle ten problem dotyka kogokolwiek, przecież rozmnażanie to najprostrza rzecz na świecie.
Czytałam Twoje posty o krwawieniu i modliłam się o pozytywną betę, zaklinałam los, żeby się udało, nawet gdybym miała leżeć całą ciążę i mieć krwiaki. Nie udało się :-(
Teraz i ja się poryczałam :-/
Nie doceniasz tego,co masz i moim zdaniem szukasz problemu na siłę. Tyle w temacie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
zarodek 8 blastomerowy to nie morula. Morula to zarodek od 16 do 32 blastomerów. Często jjuz kompaktujący powyżej 8 blastomerów. Zatem zarodek może być nazwany P8A czyli powyżej 8 blastomerów. A która to doba?
Kochana to bardzo mozliwe bo najpierw przy rozmowie z lekarzem dostalismy noalnie obuvhem w twarz bo powiedzial nam ze jest tylko jeden zarodek reszta juz sie nie tozwija no i wtedy zalamka ze nie ma nic do mrozenia. Siedzielismy 30 min w sali i czekalismy na transfer i przed samym transferem embriolog nam mowi ze sa 4 zarodki ale zatrzymaly sie w stadium kompaktujacej moruli zostaja do jutea e hodowli i cos tam dalej gadal tymi 8 a i b to moze juz nie wszystko poamietalam a ze jestem zielona w te klocki to i tak napisalam :)
 
Agatek ja ci bardzo zazdroszcze...ze wiesz jak to jest byc matka...ze drugie zdrowe nosisz pod sercem...wiesz ja dwie kreski widze tylko w snach z ktorych nie chce sie obudzic...
:*
No właśnie o to chodzi, poczuć jak to jest być matką. (Ja bym chociaż chciała przez chwilę..) Niektóre nawet tego nie mogą doświadczyć niestety. Ale niektorzy tego nie zrozumieją, bo tych strasznych chwil nie przeżyli...
Wiem, że pragnienie drugiego dziecka jest rownież silne, ale właśnie np apropos raka jak sobie pomyśle, ze miałabym z nim walczyć - okej! Tylko chce mieć dla kogo, i to by było moją siła..


A kreski ze snu są piękne... Szkoda tylko, że rano tak boli...
 
Ostatnia edycja:
Cały czas się powstrzymywałam, żeby nie brać udziału w tej dyskusji, ale nie wytrzymałam:-/
Nie potrafisz sobie nawet wyobrazić, jakie większość z nas ma poczucie niesprawiedliwości widząc dookoła siebie kobiety w ciąży z rosnącymi brzuszkami albo z małymi dziećmi, albo w sklepach z artykułami dla dzieci, na spotkaniach rodzinnych, w pracy. Mam wymieniać dalej?
Nie wiesz, ile razy zadawałam sobie pytanie, dlaczego spotkała mnie niepłodność i dlaczego w ogóle ten problem dotyka kogokolwiek, przecież rozmnażanie to najprostsza rzecz na świecie.
Czytałam Twoje posty o krwawieniu i modliłam się o pozytywną betę, zaklinałam los, żeby się udało, nawet gdybym miała leżeć całą ciążę i mieć krwiaki. Nie udało się :-(
Teraz i ja się poryczałam :-/
Nie doceniasz tego,co masz i moim zdaniem szukasz problemu na siłę. Tyle w temacie.
A myslisz, ze ja zaszlam w ciaze raz sie bzykajac po pijaku?
 
Dobra dziewczyny ja sie wyłączam z tej dyskusji, chcecie po to mnie jedzcie. Ja to dzieci znalazlam w kapuscie przeciez. Tylko Wy znacie trud procedury in vitro. Mi to nie dosc, ze dali za darmo to jeszce poglaskali po glowce i powiedzieli uda sie, nie martw sie.
 
Westaice - a Ty jak się czujesz? Fajnie że się odezwałaś chociaż szkoda że w takim ciężkim temacie. Zostajesz juz z nami?

Gosia - jak się czujesz? Spokojna jesteś na razie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry