reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
koralik u kogo się leczysz w Novum?
Ja właśnie jestem po wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) Całą kliniką, obsługą, Panią Doktor do której trafiłam.
Wszystko zdecydowanie na + w porównaniu do Invimedu czy Invicty w których byłam..

Czekam na @ i zaczynam krótki protokół z antagonistą :)

Kciuki za Was dziewczyny!
 
koralik u kogo się leczysz w Novum?
Ja właśnie jestem po wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) Całą kliniką, obsługą, Panią Doktor do której trafiłam.
Wszystko zdecydowanie na + w porównaniu do Invimedu czy Invicty w których byłam..

Czekam na @ i zaczynam krótki protokół z antagonistą :)

Kciuki za Was dziewczyny!
Jesteśmy u Zygler.
Dziękuję moje drogie. Ja tez bym została :) popracuje nad M.
Dzis w nocy @ przyszla.Skubana szybka jest.
Najki super ze jesteś zadowolona i ze walczysz dalej! Trzymam kciuki :*
Gosia jak jajka?
Aniolkowa nogi na supel :*
Wszystkim zycze spokojnej niedzieli :*
 
koralik u kogo się leczysz w Novum?
Ja właśnie jestem po wizycie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) Całą kliniką, obsługą, Panią Doktor do której trafiłam.
Wszystko zdecydowanie na + w porównaniu do Invimedu czy Invicty w których byłam..

Czekam na @ i zaczynam krótki protokół z antagonistą :)

Kciuki za Was dziewczyny!

Super ze tak dobrze trafiłaś, lekarz to jednak podstawa, u mnie jest dramat, moj maż chciał po wizycie isc robic aferę po tym jak nas potraktował. Ale juz nie chciałam pogarszać sprawy. Trzymam kciuki, kiedy ten Twoj okres? Jakie masz leki i jakie dawki?

Ja juz w Bialymstoku udalo sie zatrzymac u rodzinki :) wlasnie ide spac bo jutro o 5:30 pobudka zeby zdazyc sie przygotowac na 7 na wyjazd do szpitala :)
Trzymajcie kciuki :)

Trzymam kciuki&&&&&&&&

Zdecydowanie niepotrzebnie . Nie bój się 150 to nie jest mało to ma sens na pewno się nie pomylił

Dzieki, juz wyluzowalam, najwyżej we wtorek bedą kombinować.

Megi mielismy tam 1 stymulacje i 2 crio.

To nie tak duzo, ale maż uważa ze cos zrobili zle? Ja teraz jestem w Novum, przyszłam z wielka nadzieją a na razie czuję wielkie rozczarowanie. Ale jedna stymulacja to nie duzo, ja bym została i nie zmieniała.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No na pewno w czerwcu juz będę miała wizytę (tak myślę ) i pewnie dadzą stymulację na sierpień jak będę miała być na wakacjach :o .
Wiesz ja państwo musze odczekać swoje w kolejce :sad:
Kochana musi byc w czerwcu, zaklinam :) kurcze szkoda ze wakacje wejda w parade ale w razie czego bedziesz mogła zastrzyki ze soba zabrac? Moge nawet Ci je robic :D
 
Do góry