reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

"]Według dotychczasowych zasad, którymi kierowali się lekarze pomiędzy kolejnymi stymulacjami należało zachować minimum trzy cykle przerwy; jednak ostatnio pojawiły się doniesienia, że nie jest to konieczne i nie ma to wpływu ani na powodzenie kolejnej procedury, ani nie jest szkodliwe dla zdrowia.


U mnie w klinice mam odczekać tylko cykl i można prówac dalej
U mnie też
 
reklama
No dobrze mi tam.Lekarka tez jest spoko, moge o każdej porze do niej smsa napisać i zawsze odpowie. Poza tym mam tam blisko zeby z pracy dojechać, bez korkow jakies 10 min wiec nawet nie bylo problemu jak na chwile na podglad musialam wyskoczyc w czasie pracy. Ale M ma obawy..Za pierwszym razem 1 zarodek i nie wyszło, za drugim razem 2 zarodki i tez dooopa..no nic, poczytamy, pomyslimy.Kiedyś w końcu do cholery musi sie udac. Teraz jakos lzej mi sie zdobilo :) Walczymy dalej :D
Ja nie mam kontaktu telefonicznego w razie wątpliwości mogę podjechać do kliniki .
Mówiłam ze lepiej Ci się zrobi jak będzie nadzieja .
Może i ja w czerwcu będę miała już jakiś plan o_O
W lipcu czy sierpniu to się zacznie
 
Ja nie mam kontaktu telefonicznego w razie wątpliwości mogę podjechać do kliniki .
Mówiłam ze lepiej Ci się zrobi jak będzie nadzieja .
Może i ja w czerwcu będę miała już jakiś plan o_O
W lipcu czy sierpniu to się zacznie
Mówiłaś mówiłaś :*
Ja wierzę ze u Ciebie w czerwcu juz bedzie plan i razem bedziemy walczyc dalej :* &&&&&&
 
Ooooooo tak! Jak sie skupie mocno to nawet usłyszę jak Twoj samolot wyląduje :)
Dawaj do mnie! !!!!! To znaczy serdecznie zapraszam :)
Trochę sobie dziś z M pogadalismy tak na spokojnie. Probujemy dalej. W czerwcu wybierzemy sie do kliniki.Bedziemy chcieli miec podane 2 zarodki (oczywiście jeżeli tyle nam wyjdzie). Jedyny problem\zagwozdka to klinika. Jesteśmy w Novum. Ja bym tu została bo oni juz wiedzą co i jak ze mną. M chce spróbować gdzie indziej..Invicta lub Bocian bez roznicy czy Warszawa czy Białystok..no i nie wiem :(

Koralik ja bym wam radzila zostac w Novum. Dużo ludzi właśnie po niepowodzeniach wybiera ta klinikę. Oni są naprawdę dobrzy w tym co robią. Strasznie mi przykro że wam się nie udało ale nieraz potrzeba czasu. Nie każdemu udaje się przy pierwszej stymulacji. A może zmień lekarza? Ten Zamora podobno jest dobry.
A jeśli juz klinikę koniecznie twój M będzie chcial zmienić to lepiej Bociana niż invikte.

Gosia powodzenia na punkcji. Dużo jajeczek.
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Koralik jeśli jesteś zadowolona z kliniki to ja bym została. Wiem jak to jest jak się nie udaje. Ja jakby teraz się nie udało miałam do novum się przenieść. Bo M tez mówił ze może zmienić klinikę. Koralik ważne ze chcesz walczyć dalej :*
Powiem tak ja jestem po 3 stymulacjach i 4 transferach. I teraz mówiłam sobie ze to bd ostatni raz jak podchodzę. Podeszłam do tej stymulacji jakoś obojętnie. Nie szlo nic tak jak powinno i zobacz udało się.
Wierzę że u Ciebie tez się uda tylko potrzeba czasu :)
 
Do góry