reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję, że pytasz. Szczerze mówiąc - taki sobie. Zawalili mnie już wczoraj robotą, co jest plusem. W pracy tylko manager wiedział, dlaczego mnie nie ma. Nikt mnie o nic nie pytał, ale każdy kto mnie mija ostentacyjnie patrzy na mój brzuch. Dziwnie się czuję. Bardzo nie chciałam tu wracać, ale najwidoczniej taka moja karma...
Zaczęliśmy z mężem szukać tematu zastępczego. Chcemy się budować, zawiesilismy to odkąd wiemy o problemie. A teraz rozglądamy się za działką i chyba właśnie coś znaleźliśmy. Pertraktujemy z biurem nieruchomości i jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wkrótce będę posiadaczem ziemskim ;-) To trochę odwraca uwagę od pracy i niepowodzenia z in vitro.
bardzo dobry pomysł z tym tematem zastępczym - u nas tez bylo odkładanie w czasie zakupu auta i remontu łazienki. bo kasa, bo moze ciąza, bo leczenie, po koszty itp. w koncu kupilismy auto, zrobilsmy remont w czasie stymulacji do ivf igłowa rzeczywiscie zajmowałą się czymś innym - płytkami, farbami, dodatkami. to pomaga:)
 
Witam :)
Malutkikaczorku powodzenia :*

A co bólu głowy to mnie dziś dopadł. Niech już ta pogoda się nie zmienia bo oszalec można

Miłego dnia
 
Hej babolki
Kaczorku trzymam kciuki!!
Butterfly my wlasnie konczymy budowe domu i troche to odciaga uwage, ale z drugiej strony dom wielki a my tylko we 3 tam bedziemy, wiec troche bez sensu, no ale co poradzic :/ a co do pracy to sie nie przejmuj, moze za miesiac się uda i wtedy pojdziesz na zwolnienie, nie bedziesz juz ich ogladac ;)
Nikaa zgadzam się w 100%, ludzie w tym wieku juz nie powinni miec dzieci, ale potępiam równiez lekarza, ze podjał się, przeciez to ogromne zagrozenie zarówno dla dziecka jak i dla tej matki taka pozna ciąza :/
 
Hej babolki
Kaczorku trzymam kciuki!!
Butterfly my wlasnie konczymy budowe domu i troche to odciaga uwage, ale z drugiej strony dom wielki a my tylko we 3 tam bedziemy, wiec troche bez sensu, no ale co poradzic :/ a co do pracy to sie nie przejmuj, moze za miesiac się uda i wtedy pojdziesz na zwolnienie, nie bedziesz juz ich ogladac ;)
Nikaa zgadzam się w 100%, ludzie w tym wieku juz nie powinni miec dzieci, ale potępiam równiez lekarza, ze podjał się, przeciez to ogromne zagrozenie zarówno dla dziecka jak i dla tej matki taka pozna ciąza :/
Mnie to najbardziej o to chodzi ze jak to dziecko będzie mieć 10 lat to matka będzie miała 80 i ojcu nie wspomnę. I co ? Takie małe dziecko będzie matce pampersy zmieniac ? :/

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej babolki
Kaczorku trzymam kciuki!!
Butterfly my wlasnie konczymy budowe domu i troche to odciaga uwage, ale z drugiej strony dom wielki a my tylko we 3 tam bedziemy, wiec troche bez sensu, no ale co poradzic :/ a co do pracy to sie nie przejmuj, moze za miesiac się uda i wtedy pojdziesz na zwolnienie, nie bedziesz juz ich ogladac ;)
Nikaa zgadzam się w 100%, ludzie w tym wieku juz nie powinni miec dzieci, ale potępiam równiez lekarza, ze podjał się, przeciez to ogromne zagrozenie zarówno dla dziecka jak i dla tej matki taka pozna ciąza :/
Patrzac na nich to sie zastanawiam czy ona byla w ogole u lekarza...
 
reklama
Dziewczyny czeste zmiany pogody i wszystkie narzekamy co ktorys dzien. Oby sie jakos wkoncu ustabilizowala, bo dla tych co tabletki nie sa wskazane to dopiero masakra :(

Dokladnie u mnie przy hashimoto to kazdy hormon nie jest wskazany wiec albo to byla reakcja na lek albo faktycznie pogoda
 
Do góry