reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
nawet znalazlam,to wam wkleje, i mam nadzieje ,ze mnie nie ukatrupi...ale za co ?za estradiol?;););)

"wysoki estradiol to skurcze czyli bóle jak na @. Zatem TAK od brania e2 może boleć brzuch. Może tez boleć brzuch od prg, sztucznego lub ciążowego bo jest przekrwienie macicy i wszystko pulsuje, ciągnie i pobolewa bo jest mało miejsca jak narządy są rozpulchnione:-) "
 
z racji ze miałam podane 2 dniowe kropeczki zrobię test po 11 dniach jeśli ma wyjść to będzie.

Ja w dniu implantacji miałam duszności i czułam sie bardzo słabo. I to by sie zgadzało, bo tak jak w tej ściądze o rozwoju zarodka po 5 dniach od implantacji został produkowany hormon HCG. Dodam, że ja nie cierpię na żadne duszności ani omdlenia, nigdy wcześniej i nigdy pozniej czegoś takiego nie miałam.
 
Kochana,ja w zyciu czegos takiego nie mialam,nie wiem nawet co to jest :(
musze postudiowac znowu:)
Orangutan ponoć podnosi szanse in vitro z 40 do 43 a nawet 47 % na ulotce pisze ze włącza się go w 6 dniu niby na dojrzewanie ale też na powstrzymanie owulacji. ... ja już nie wiem . A ponieważ jak człowiekowi nie wyjdzie to szuka winnych i czy wszystko na pewno było dopatrzone. Nie dali mi jak w ulotce bo. ? Zapomnieli. ? Czy może nie mogli bo ? No i dużo bo ......
I myślałam że ty mi powiesz czemu tak zrobili.
Niby dzwoniłam i udałam głupa ze jestem na stymulacji i czy na pewno nie mam zacząć orangutana w 6 dniu bo lekarz mi na kartce nie wpisał a mam w domu i w ulotce jest napisane. .....
To mi powiedziała ze czasem daje się 1 czasem 5 to lekarz decyduje ....... i jak nie wypisal na zleceniu to mam nie brać. .....
Chciałam wiedzieć od czego to zależy i po co to ...... ale ...... czy ktoś to wie :oops:
 
reklama
Do góry