reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny;-)
Przepraszam , że tak się wtrące w wasz wątek, ale czytam go bardzo uważnie mimo iż mnie nie dotyczy, czytam z ciekawości, bo naprawdę można wiele ważnych informacji uzyskać na temat in vitro. (a poza tym znam Lolitkę;-):sorry:)

W związku z tym , że udzielacie tutaj bardzo ważnych informacji, które ciężko później znaleść w tych wszystkich postach, a zwłaszcza nowym osobom, proponuję abyście napisały do administratorki forum, o utworzenie dla was wątku w ktorym mogłybyście tworzyć różne tematyczne podwątki ( coś w stylu jak np. wrzesień 2010 w którym są różne podwątki).
Przepraszam za taką ingerencje :sorry:
P.S. Bardzo trzymam za Was kciuki :sorry::tak:

Mloda...spoko jest. Za wczesnie na podwatki. Jak sie zaczniemy rozlazic to bedzie po nas. Jak sie grono powiekszy to sie zobaczy...

A czytaj nas czytaj...i mnie tu fasolkuj w tym cyklu bo ta nowa praca Cie kurna wykonczy:)

Witam dziewczyny. Przeglądałam, przeglądałam, aż się zdecydowałam napisać. Jestem w trakcie krótkiego protokołu (trzecie podejście do in vitro). Jutro mam kontrolny skan po 10 dniowej stymulacji menopurem. Mam wysokie FSH, endometriozę IV stopień, jestem po 6 laparoskopiach i 1 laparotomii i mam nadzieję, że się uda. W końcu :-) Ostatnie podejście do ICSI zakończyło się pobraniem 3 jajeczek na drodze długiego cyklu (6 ampułek menopuru/dobę), wszystkie się zapłodniły, ale 1 maluch przestał się rozwijać. Po transferze 2 pięknych dostałam 39 gorączki (???) i po ptakach. Skąd ta gorączka? Nie kumam. Na krótkim protokole 6 dnia stymulacji miałam 3 pęcherzyki. 2 x 8mm i 1 x 7. Małe, ale ważne, że są i niech rosną zdrowo. Jutro się dowiem, czy rozmiar ok i kiedy transfer. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę duuuużo dzidziusiów :-)

Kochana....jaka masz dawke menopuru? Jaki mialas pierwszy protokol? Krotki czy dlugi bo rozumiem ze za drugim razem dlugi... Jak eragowalas na krotkim wczesniej?
 
reklama
Witajcie Kochane,

Dawno mnie nie bylo, ale staram sie nardabiac zalegosci. GRATULACJE dla zaciążonych przyszłych mam...oby tylko wiecej dobrych wiadomości!!! :-)
Witam nowe dziewczyny. Super że grono nam sie powiększa! W kupie zawsze raźniej :-).
Za reszte trzymam kciuki!!!
U mnie bez zmian wiec za bardzo nie mam o czym pisac...z reszta i tak nikt o mnie nie pyta bo i nie ma o co...Może jak już zacznę stymulację to się jakoś konkretniej wbiję w wątek.

Pozdrawiam Was wszyskie!!! :-)
 
hej kochane moje
wczoraj wrocilam do domu, dwa tygodnie w szpitalu, hiperstymulacja 3stopnia, tragedia, bylam pewna ze umre. za godzine jade na badania, opisze wszystko jak wroce, bo teraz musze przeczytac co tam u was bo umieralam z ciekawosci!
trzymcie sie wszystkie i fasolkujcie!
 
Witajcie Kochane,

Za reszte trzymam kciuki!!!
U mnie bez zmian wiec za bardzo nie mam o czym pisac...z reszta i tak nikt o mnie nie pyta bo i nie ma o co...Może jak już zacznę stymulację to się jakoś konkretniej wbiję w wątek.

Glupot nie gadac....jak nie pamieta jak pamieta? Sie wbijaj w watek, albo innymi slowy powroc do dawnego poziomu... stymulacja czy nie stymulacja - w kupie razniej. Ja tez nie stymulacja i gadam jak najeta


hej kochane moje
wczoraj wrocilam do domu, dwa tygodnie w szpitalu, hiperstymulacja 3stopnia, tragedia, bylam pewna ze umre. za godzine jade na badania, opisze wszystko jak wroce, bo teraz musze przeczytac co tam u was bo umieralam z ciekawosci!
trzymcie sie wszystkie i fasolkujcie!

Kurna, wiedzialam ze zle moze byc jak z tym oddychaniem mnie napisalas zaraz na pierwszy dzien po objawach. Jak sie trudnosci z oddechem pojawiaja to woda juz w plucach sie zaczyna zbierac... A te idiotki Ci wode kazaly ic. Glupie cioty... Wode to sie pije przy stymulce i po transferze zeby uniknac hiper ale jak juz sie pojawia to trza sciagac wode z brzucha i pluc...
Mam nadzieje kochana ze sie juz lepiej czujesz, i ze szybko do zdrowia dochodzisz.

Umrzec nie umrzesz - hiper BARDZO rzadko prowadzi do smierci, jakies estremalne przypadki i to zwykle tylko gdy powazne zaniedbanie bylo
 
Kahaa.... a Ty co juz nas nie kochasz ze zniklas bez slowa

Kahaaa co z tobą , czekamy na jakieś wieści od ciebie!!!!!!!
Kahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gdzie jesteś?

KAHAAA GDZIE JESTEŚ? CO Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!ODEZWIJ SIĘ CZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA
gdzie jesteś ??????????

Jak cię dorwiemy to ci nakładziemy klapsów na gołą dup...... !!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak tak możesz nas traktować? My twoje babyboomowe funfelki tak się martwimy, a ty nie dajesz znaku życia. Ty podła, niedobra i ....... co jeszcze chcesz:-D:-D:-):-):-D:-D:-):-)

kochane dziekuje ze sie tak martwilyscie, niestety niemoglam pisac, bo ledwie na oczy widzialam. ale myslalam o was czesto. i oczywiscie ze was kocham lolitko!!!!!!!!!

dziewczyny udalo mi sie. Pierwsz zrobilam test po 9 dniach bylam zalamana wyszedl negatywny. Ale miesiaczki nie bylo. Zrobilam powtórny test dwa dni po planowanej miesiaczce i jest juz dwie kreseczki. A teraz bylam na zwolnieniu od tranferka mrozaczków. Brałam luteinę duphaston i polocard to cos takiego jak polopiryna s.
Caluje was i zyczę dwóch kreseczek.
asienko gratulacje, aga gratulacje slonko, mowilam ze statystyka jest po naszej stronie.
lolitka nie moglam znalesc, bo bardzo plodne bylyscie, dlaczego przerwalas stymulke????????????????????????? bardzo mi przykro.
ewelinko rowniez mi przykro i to nie prawda ze sie nie amrtwilysmy o ciebie, tyle, ze podejrzenia mialysmy jak sie okazalosluszne i obgadywalysmy cie na privie, zeby sie nie martwic za bardzo. dobrze, ze masz mrozaki i ze ci wszystko ladnie poskladali.
u mnie betka wczoraj 1200, dzis ide na usg zobaczyc czy fasola w dobry miejcu. wygladam jakbym byla w 6 miesiacu bo dalej mam pelno wody w brzuchu, ale schodzi powoli. nie sciagali mi jej, bo ...
i moj chlop przyszedl i musze isc na wizyte wiec dokoncze pozniej.
papap
 
beta 0,1
progesteron 17

do du..... taka du.... co pierdzi a nie smierdzi:-(

GRATULACJE DLA TYCH WSPANIAŁYCH KOBIET CO IM SIĘ UDAŁO:-)
 
reklama
no i wrocilam od swojego gina.papiery podpisane i rozeslane do wlasciwych ludzi.teraz tylko czekac na odpowiedz z kasy chorych i do dziela.przy okazji gin mnie jeszcze przebadal tak dla pozornosci i wszystko ok.
 
Do góry