reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lekarka kazała mi zrobić sikańca 14 dni po transferze, ale planuję betę w piątek, czyli 10 dpt... Chyba nie powinno być za wcześnie? Miałam podaną 5 dniowa blastulę 3AA.
 
Lekarka kazała mi zrobić sikańca 14 dni po transferze, ale planuję betę w piątek, czyli 10 dpt... Chyba nie powinno być za wcześnie? Miałam podaną 5 dniowa blastulę 3AA.
Ja robilam bete prawie zawsze w 9dpt :) i juz bylo albo w lewo albo w prawo takze 10 dzien bedzie juz pewniakiem - smialo :)
 
Już sama nie wiem czy chcę ją zrobić wcześniej czy później... Tak się boję! Właściwie nie mam żadnych objawów, od transferu pobolewał mnie dół brzucha jak na okres, przestawał momentami, bo biorę Nospę... ale teraz w ogóle jakby ustąpiło. Najpierw bolały mnie cycki, teraz przestają, tylko rano budzę si,ę z bólem, bo śpię na brzuchu. W dzień przechodzi. Raz jestem dobrej myśli, a raz popadam w totalne zwątpienie...
 
Już sama nie wiem czy chcę ją zrobić wcześniej czy później... Tak się boję! Właściwie nie mam żadnych objawów, od transferu pobolewał mnie dół brzucha jak na okres, przestawał momentami, bo biorę Nospę... ale teraz w ogóle jakby ustąpiło. Najpierw bolały mnie cycki, teraz przestają, tylko rano budzę si,ę z bólem, bo śpię na brzuchu. W dzień przechodzi. Raz jestem dobrej myśli, a raz popadam w totalne zwątpienie...
Ja miałam ból brzucha jak na @ od 1 do 5 dpt :) ból piersi różnie jak przed @ w sumie były obolałe i duże. Z 3 na 4 dpt wydaje mi się że miałam implantacje zarodków obudził mnie ból i kłucie. Miałam nacinanie otoczki więc mogło to się odbyć w tym terminie. A tak to w sumie potem ból brzucha ale delikatny oczywiście ale w ciągu dnia kilkukrotnie i myśli że się udało a potem zwątpienie :) ostatecznie się udało i mam dwa babelki :)
 
Witaj ;) zazdroszczę ;) ja jutro mam wizytę u lekarza i juz ci zazdroszczę ;) jestem po punkcji bo transfer był odroczony i jutro wizyta bo w tym cyklu mam mieć transfer mrozaczka ;) mysle ze moze pod koniec tego tyg lub na początku następnego ;)
 
reklama
A właściwie to w którym dniu cyklu wykonuje sie zazwyczaj transfer odroczony mrozaczka?Ja zawsze cykle miałam 27-28 dniowe i owu wypadało miedzy 12-13 dniem a jutro mam 9 dzień cyklu i jestem ciekawa czy transfer bedzie jeszcze w tym tyg czy w przyszłym,jak myślicie?
 
Do góry