reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na zwolnienie i to juz :)
Czyzbyś pracowała w laboratorium?
Skoro pracujesz z czynnikami biologicznymi to ja bym jak najszybciej poszla na zwolnienie bo niestety ale narazasz siebie i dziecko na roznego rodzaju infekcje.
Butterfly nie strasz :)Tak. Sluzba zdrowia. Wiem zeby nie ryzykowac. Z drugiej strony nie chce palic za soba mostów a wiadomo jak poszlabym juz na zwolnienie, pozniej macierzynski to wroce za conajmniej 1.5roku. Kto bedzie na mnie tyle czekal? Ale z drugiej strony myślę ze tyle czekalam na ta kropkę w brzuchu ze nic nie jest warte ryzykowania ze ja strace czy ze czyms sie zarazimy. No bo w imie czego? Czym jest praca wobec macierzynstwa?! No to taki dylemat mam :). Jutro zobaczymy czy kropek ma sie dobrze. 1 wizyta stres jest :)
Koralik juz zakropkowana. Jak sie czujesz mamusiu?? Piekne zarodeczki juz szukaja najlepszego miejsca do zakopania sie :)
Natalia a Ty jak tam? Jakies zmiany w sobie obserwujesz?
Lile a Ty jaki masz dalszy plan?
Malutki kaczorku przykro mi z powodu depresji siostry. To trudna sytuacja. To czeste po porodzie, badz z nia i wspieraj, oby szybko przeszlo :*
Rybka za udany crio w czerwcu juz zaciskam kciuki!

Westi :( jest mega ciezko...trzymaj sie kochana.
 
Już sama nie wiem czy chcę ją zrobić wcześniej czy później... Tak się boję! Właściwie nie mam żadnych objawów, od transferu pobolewał mnie dół brzucha jak na okres, przestawał momentami, bo biorę Nospę... ale teraz w ogóle jakby ustąpiło. Najpierw bolały mnie cycki, teraz przestają, tylko rano budzę si,ę z bólem, bo śpię na brzuchu. W dzień przechodzi. Raz jestem dobrej myśli, a raz popadam w totalne zwątpienie...
Moja droga ja nie miałam żadnych boli, piersi totalny flak[emoji14]Dziś zaczęłam 29 tc powodzenia :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A właściwie to w którym dniu cyklu wykonuje sie zazwyczaj transfer odroczony mrozaczka?Ja zawsze cykle miałam 27-28 dniowe i owu wypadało miedzy 12-13 dniem a jutro mam 9 dzień cyklu i jestem ciekawa czy transfer bedzie jeszcze w tym tyg czy w przyszłym,jak myślicie?
 
A właściwie to w którym dniu cyklu wykonuje sie zazwyczaj transfer odroczony mrozaczka?Ja zawsze cykle miałam 27-28 dniowe i owu wypadało miedzy 12-13 dniem a jutro mam 9 dzień cyklu i jestem ciekawa czy transfer bedzie jeszcze w tym tyg czy w przyszłym,jak myślicie?
Ja udany transfer miałam 14 dc. A wcześniejsze około 17, 18

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety znów zostałam po wizycie w szpitalu mam dostać jakies leki jeżeli nie zadziałają bedzie operacja trzymajcie kciuki
 
A właściwie to w którym dniu cyklu wykonuje sie zazwyczaj transfer odroczony mrozaczka?Ja zawsze cykle miałam 27-28 dniowe i owu wypadało miedzy 12-13 dniem a jutro mam 9 dzień cyklu i jestem ciekawa czy transfer bedzie jeszcze w tym tyg czy w przyszłym,jak myślicie?
Ja miałam w 19 dc transfer mrożaczków
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Chciałam podpytać no już nie pamietam ksk to jest. Czy objawy hiperstymulacji występują bezpośrednio po punkcji czy nasilają sie po kilku godzinach?
Juz jestem po punkcji, poprzednim razem zniosłam fatalnie, teraz odpukac jest w miarę ok. Było dużo pęcherzyków wiec zastanawiam się czy hiperstymulacjia dopiero mnie dopadnie:(
 
Do góry