reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ann mimo wszystko ja kciukow nie puszczam. Moze jakas pozna implantacja czy cos..plamienia sie zdarzaja...
Tule:* przeganiam i zaklinam paskudna @!!!:frown:
A na forum, juz niedlugo, bedziemy zagladac sporadycznie..jak kate czy emi. Z sentymentu..wierze w to ❤

Mi sie powoli koncza pomysly co z tym zrobic???
Ale chce miec dziecko i bede je miala ,jak nie teraz to za rok .I nie bede przeciwko temu uczuciu walczyla,bo ,to to samo co bicie sie z g*wnem. Nic nie daje ,a przed biologia nie uciekniemy.Dziecko to jakas potrzeba biologiczna i u mnie w zyciu zamiennikow nie ma.Do poki mnie Menopauza nie dorwie,a na razie nie ma tego absolutnie na widoku nie poloze sie i nie bede plakac.
 
Mi sie powoli koncza pomysly co z tym zrobic???
Ale chce miec dziecko i bede je miala ,jak nie teraz to za rok .I nie bede przeciwko temu uczuciu walczyla,bo ,to to samo co bicie sie z g*wnem. Nic nie daje ,a przed biologia nie uciekniemy.Dziecko to jakas potrzeba biologiczna i u mnie w zyciu zamiennikow nie ma.Do poki mnie Menopauza nie dorwie,a na razie nie ma tego absolutnie na widoku nie poloze sie i nie bede plakac.
Może zapytaj Czeskich lekarzy czemu tak się dzieje i czy mogliby się zagłębić w temat.. Ty pewnie tysiąc książek przeczytalas już o tym....
 
Może zapytaj Czeskich lekarzy czemu tak się dzieje i czy mogliby się zagłębić w temat.. Ty pewnie tysiąc książek przeczytalas już o tym....

napisalam do nich maila,zobaczymy co mi odpisza.

z drugiej strony mysle dalej...nie wyszlo z moimi komorkami,nie wyszlo z dawczynia...czyli problem moze lezec gdzie indziej niz mysle,z trzeciej strony moze to oznaczac,ze kwesia in vitro z moimi komorkami jest ciagle otwarta...?
 
reklama
Ewunka,
i diabli twoje przeczucia wzieli,nastepnym razem musisz mocniej zaklinac :):):):)

Teraz zaklinamy twoj piatek;)
Kurde ale jak to. .....
Tez nie podoba mi się Twoje endo. ...za duże i maja ciężko się zakopać. W dniu transferu nie sprawdzali. ?
Mój lekarz jakby trochę z sufitu miał teorie i jest często bardzo inna od teorii Polskich lekarzy i idealne endo to 8 _13 trzyliniowe no ale Ty i w Niemczech i Czechach. ... Nie wiem ciężko mi ogarnąć . Jedyne co mi przychodzi do głowy to może zrób to badanie co mi robili by sprawdzić stan endonetrium i macicy. ? I jeszcze jedno może za bardzo obciazasz organizm lekami. ? I nie ma siły na współpracę . Ja nie potrafię tego tak rozbierać na części jak Ty nawet nie próbuje bo nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Przykro mi nie potrafię nie wiem nie rozumiem czemu tak jest. ...
 
Do góry