reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Annnemarie, to teraz do Ciebie pytanie.
Ty masz zlecony encorton do konca 12 tyg. w dawce 15 tak? Jakie masz wskazania, jesli moge spytac? Chodzi mi o to ze ja sama zwiekszylam sobie z 10, do 15. Ale powiedzialam o tym doktorowi. Troche mnie nastraszyl ze u chlopca moze byc cos z jaderkami, ze moze byc bardziej kobiecy. No oczywiscie dzieci rodza sie zdrowe, ale takie ryzyko istnieje.
Dzis znow przypomnialam lekarzowi ze biore 15, ale juz nic nie powiedzial tylko sie usmiechnal. I dalej mam brac.
Chcialam zmniejszac dawke od serduszka, ale sie boje ze hak zmniejsze to cos zlego sie wydarzy.
Mozesz napisac cos wiecej o encortonie, o bezpiecznych dawkach i o ryzyku? Czy nie eiesz tez o tym za duzo?
Ja sie troche w tym gubie, bo ile lekarzy tyle opinii i tyle roznych dawek.
 
reklama
Drogie Panie
Jestem po drugim hcg - wczoraj pisałam wam, że w 10 dpt hcg było 60 mlU/ml to był piątek, dziś 13 dpt jest 128,8 mlU/ml a progresteron 182,79 ng/ml.
Czyli chyba dobrze ?
Piękna! Gratuluje! Jest pani w ciąży :) jaki zarodek miałas podany? A jaki piękny progesteron :O!!
 
No ja wiem. Tylko wcześniej mnie brzuch bolał, jajniki. A teraz nic. Chyba, że się zdenerwuje albo za duzobowiązania biegam. To coś mnie zaćmi.
A teraz hit. Mój mąż powiedział teściom, że jestem "tak trochę w ciazy" :D
Westi Ty sie oszczedzaj! A nie biegaj!
Ty jestes bardzo bardzo w ciazy!!! Ja w to wierze ze jest i bedzie wszystko pieknie:*
 
Chyba nie jesteś przesadna?? :) 7 jajec super!!! Ale będzie, drużyna siatkarska na pewno :)) gratuluje hodowli ;)
Nie nie jestem przesadna 7 jest ale w różnych rozmiarach na 4-5 liczy lekarz.
Potem zobaczymy ile podejmie współpracę . Jestem mega zadowolona nie liczyłam na taki efekt. A transfer wstępnie 15lub 16 w rocznicę śmierci mojego ukochanego psa. .....
 
reklama
Do góry