reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelin przy prgOH powyżej 1,5 - 2 szanujące się kliniki odwołują transfer. Po punkcji bada się prg i e2 jak pobierają krew. Potem na I weryfikacji itp.. przy crio tylko usg (chyba bo nie paietam) i weryfikacje...znowu..
 
reklama
inka 6dpt bada się bhcg i prg oraz estradiol żeby porównać z 10dpt i wyrokować ciaze, jeżeli beta jest.Jak nie ma bety to nie powinnobyc wysokiego prg no chyba ze hiperka(30 oocytów pekło).


To było crio blastki, z doświadczenia wiem ze 7 dpt beta 0.1 nie daje nadziejii.
 
Kate dobrze mówisz. Ja zawsze miałam prg 1,66 i zawsze odwolywali, bo nie chcieli ryzykować. No właśnie nie pamiętam jak to przy crio było, a nie chce mieszać. Na pewno usg było, ale co do badań nie pamiętam
 
Ewelin chyba przy crio nie powinno być prg i prgOH bo e2 blokuje "naturalny " cykl. Ale ja tez nie jestem pewna...
 
Dziewczyny mnie z tego kalkulatora wyszło 46 % ale wierze w to jak i w chiński kalendarz płci :p czyli wcale
Mam pytanie co do oleju z wiesiołka, dla kobiet jest podobno dobry, zastanawiam sie czy jest sens zeby m. Tez go łykał? Ma jakiś wpływ na jakość nasienia?
 
nie slyszalasm żeby prg przed transferem miał naczenie (jajnikowy). prg nadnerczowy owszem, ale to nie ma nic wspólnego z ciażą. Chyba nie rozumiem pytania. było pytanie o prg po transferze(7dpt) jak rokuje na cuiaze?
prg pojawia się po punkcji i daja go na lepszy rozrost endo, najgorsze jest crio bo prg tam nie ma. W niektórych krajach nie daje się do ET prg tylko do crio, ani estradiolu. tak samo w GB nie daje się prg na utrzymanie ciąży, tylko u nas.
ja mialam zawsze 1 weryfikacje 7 dpt, i pani z labo cieszyla sie jak wynik byl pomiedzy 15-20 bo to szlo w dobrym,ciazowym kierunku,ponizej 10 rokowalo zle.
woecej ci nie powiem...
 
reklama
Do góry