reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny
Nie wiem, czy wam to potrzebne - bo z tego co tu czytam to same silne "baby" tu są, ale podsumuję ku pokrzepieniu;
- 41 lat
- 3 podejścia z ogromnymi nadziejami (bez skutku)
- 4 ostatnie z najmniejszymi szansami (tylko 2 zarodki)
- żadnych objawów
.... i jednak się udało (jak na razie)
Wszystkie osiągnięcie swój cel, jak nie teraz to za następnym razem.
kalkulator liczy baby take home, czyli żywe urodzenia a nie ciąże biochemiczne, czy kliniczne tu statystyka jest jeszcze wyższa.
 
Dziewczyny
Nie wiem, czy wam to potrzebne - bo z tego co tu czytam to same silne "baby" tu są, ale podsumuję ku pokrzepieniu;
- 41 lat
- 3 podejścia z ogromnymi nadziejami (bez skutku)
- 4 ostatnie z najmniejszymi szansami (tylko 2 zarodki)
- żadnych objawów
.... i jednak się udało (jak na razie)
Wszystkie osiągnięcie swój cel, jak nie teraz to za następnym razem.
kalkulator liczy baby take home, czyli żywe urodzenia a nie ciąże biochemiczne, czy kliniczne tu statystyka jest jeszcze wyższa.
Kate policz mi ile wynosi mój % mam 27 lat mąż 30 problemem jest nasienie i w lewym jajniku endometrioza.
ok. 30 % :-)

moniusia ok.30% tzn. jedna z trzech kobiet zaciążyła przy takich parametrach. Ogólnie trzeba min. 3 prób, a teraz idzie trzecia:-):-)
 
Witajcie :)
Ja z szybkim pytaniem. Jaki mieliście progesteron po transferze ? Odebrałam wynik i jest 0,32 ng/ml jak dobrze pamiętam to duphaston nie jest wykrywalny tak ? Ale to i tak za mało jak na ta fazę cyklu. Ktoś tak miał ?

inka,ja mialam w dniu transferu prog 1,7-2 ng, przy pierwszej weryfikacji 7dpt pomiedzy 10-20 ,10 dpt jak juz w sumie @@@ przyszla powyzej 20 ng.
nie wiem tylko czy to dobry pomysl z tym porownywaniem:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
inka,ja mialam w dniu transferu prog 1,7-2 ng, przy pierwszej weryfikacji 7dpt pomiedzy 10-20 ,10 dpt jak juz w sumie @@@ przyszla powyzej 20 ng.
nie wiem tylko czy to dobry pomysl z tym porownywaniem:baffled::baffled::baffled:

Cos mały mam ten progesteron jestem 7dpt. Biorę duphaston 2x2. Ty ile bralas ? Dawno was nie czytałam , na jakim jesteś etapie ? Dawczyni już jest ?
 
Do góry