reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
1462802138-mmbqpm.jpeg


Dziewczyny! Wyniki odebrane. Chyba ok? Jak myślicie? Okropnie boje sie cukrzycy.

Od wczoraj strasznie boli mnie kość ogonowa, czy jak to sie nazywa.... :( któraś z Was tez tak miała?

A i oczywiście próbuje nadrobić zaległości od rana w czytaniu Was ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
współczynnik implantacji to nie to samo co succes rate, ale warto sobie policzyć:-) poprawi Ci się humor. http://www.ivfpredict.com/index-1.html Na procedurę można mieć max. 40% - 50 Ja miałam 36% :-)

Nie ma tam pytan o klase zarodków, to jest statystyka iluś tysięcy kobiet.. Policzyłam Ci tez 36% zakąłdając ze staracie się do 3lat i endo to jedyny problem:-)
Ta statystyka też jest piękna myślałam że mam z 10 góra 15 % przy endometriozie
 
Witajcie :)
Ja z szybkim pytaniem. Jaki mieliście progesteron po transferze ? Odebrałam wynik i jest 0,32 ng/ml jak dobrze pamiętam to duphaston nie jest wykrywalny tak ? Ale to i tak za mało jak na ta fazę cyklu. Ktoś tak miał ?
 
reklama
Do góry