reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Człowiek idzie sobie spokojnie na praktyki, robi lekcję o symbolach narodowych, a na forum taki ruch jakby jakiś pochod pierwszomajowy się szykował!!! godzinę czytałam Wasze posty!!!! szok, ile tego napisałyscie!
To fakt rozpisaly sie dzisiaj

i jak tu kalendarza nie zgubic?! się pytam ja!
Człowiek idzie sobie spokojnie na praktyki, robi lekcję o symbolach narodowych, a na forum taki ruch jakby jakiś pochod pierwszomajowy się szykował!!! godzinę czytałam Wasze posty!!!! szok, ile tego napisałyscie!

i jak tu kalendarza nie zgubic?! się pytam ja!

Dokladnie rozpisaly sie dzisiaj dziewczyny na maksa dobrze ze mialam troche czasu w pracy zeby poczytac :)
 
reklama
Nie ma czegos takiego jak niski prg. Po pierwsze prg jest produkowany po owulacji dopiero, a potem napędzany przez bhcg. I chyba gdy bhcg zwalnia prg rosnie ja szalony. ponoc nie ma relacji miedzy prg a utrzymaniem ciąży(na wczesnym etapie). Prg musi przyrastać po prostu. Z drugiej stronyn luteina nie zaszkodzi:-p bierze się do 600mg dziennie prg.
 
Nie ma czegos takiego jak niski prg. Po pierwsze prg jest produkowany po owulacji dopiero, a potem napędzany przez bhcg. I chyba gdy bhcg zwalnia prg rosnie ja szalony. ponoc nie ma relacji miedzy prg a utrzymaniem ciąży(na wczesnym etapie). Prg musi przyrastać po prostu. Z drugiej stronyn luteina nie zaszkodzi:-p bierze się do 600mg dziennie prg.

Chyba moz być za niski według norm powinnam mieć w tej fazie cyklu 1.7 -27 mam 0.3
 
reklama
Do góry