reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie. Tylko do poniedziałku zawieszenie. Znów.
Problem jest tylko taki, że dziewczyny z innego wątku doniosły mi, że go od poniedziałku przez tydzień nie ma. Ewentualnie mam infolinię w klinice.
No to trochę lipa :( w sumie ja z moim jeszcze nigdy bezpośrednio się nie kontaktowalam zawsze z klinika. Mam nadzieje ze nie będę musiala
 
Westi, to będzie znak, ze ciąża się rozwija. Wiem, ze niby powinna być już dużo większą, ale to nie matematyka! Kropek rośnie!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natalia daj znac czy udalo Ci sie dostac te zastrzyki;)
Strawebelko dzwonilam i doktorek pow że musi być tam dawka więc po kombinacjach jakimś cudem udało się uzyskać ta dawkę więc jestem uratowana;)) ( musiałam długa igłą aż do dna się dostać i jupi).
Dziękuje za porady i pomoc jesteście niezastąpione
 
Do góry