reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie właśnie jakieś takie kakaowe plamienia miałam tylko na papierze. Teraz wracam do domu i sprawdzę czy znów mam. Wkładka jest czysta. Dzis mnie coś klulo w jajniku i jak to zobaczyłam to się wystraszylam i pomyślałam o najgorszym :(
boje się że coś złego się dzieje :(
 
Ew sprawdź w domu czy się nie nasila. I się nie denerwuj. Gdyby cis się działo więcej kontaktu się z lekarzem. I postaraj się zwolnić teraz. :*
 
to trwa pare dni...to jest na tej zasadzie ,ze winduje sie progesteron w gore,odstawia i leci na leb na szyje...jak spadnie odpowiednio ,dostaniesz@.To trwa pare dni:)
Aha dzięki ;) zastanawiam sie jeszcze czy transfer odbędzie sie w nowym cyklu bo lekarzarz jak mnie badał w czwartek mówił ze jajniki jeszcze są dosyć powiększone i w 2 dniu cyklu mam zbadać progesteron jeśli bedzie niski to transfer bedzie a jak nie to kolejny miesiąc czekania ;( jak myślicie jak to jest miała któraś podobna sytuacje?Jakie szanse ze bedzie ok w nowym cyklu?
 
reklama
Do góry