reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ilka, kinia przykro mi :( Trzymajcie się mocno

Dzwonili już do mnie. Niestety w mojej klinice nie ma miejsc...proponują Invicte w Wawie. Ale bardziej zastanawiam się nad Novum. Muszę to przemyśleć. Dojazdy + moja praca to nie jest łatwa sprawa...
Dzwoniłam już tam się zorientować, co i jak i jest jedno ALE. Zmienię realizatora na Novum. Przeniosą mnie tam, a lekarz może stwierdzić że przecież potrzebny jest czas pomiędzy stymulacjami. A ja dopiero jedną skończyłam. I co wtedy? Invicta proponuje stymulacje od razu...ale wiem, że to też nie jest korzystne dla organizmu..

Hmmm...a kiedy dostaniesz teraz krwawienia? W sumie na jeden ciul wychodzi czy jest przerwa czy nie ma jeśli chodzi o efekt stymulacji.. ale powinien być w sumie jeden cykl.. Do Krakowa nie chcesz? :)

Dlatego obie panie z takim samym AMH mogą mieć takie same dawki gonadotropin i różne wyniki stymulacji:-)
No, a nawet na o wiele mniejszych dawkach gonadotropin mają o wiele lepszą odpowiedź niż panie z wyższym AMH :p (czyt. niż ja :p)

Co tam u Was Kate?:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moniusia młody rośnie, czasem jak pomyśle ile trzeba było przejść to sciska cos w gardle. i ten strach, ze ktoś może Ci ten cud w każdej chwili odebrać, i jak tu zyc? w ciągłym strachu? zrozumieszo czym mówie, bo wszystko przed tobą:-) no i mamy pierwszego zabka:-)
 
Falka moja beta 3 dniowy zarodek×2
9dpt-79,23
11dpt-173,49
13dpt-461,63
16dpt-1816,09
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moniusia młody rośnie, czasem jak pomyśle ile trzeba było przejść to sciska cos w gardle. i ten strach, ze ktoś może Ci ten cud w każdej chwili odebrać, i jak tu zyc? w ciągłym strachu? zrozumieszo czym mówie, bo wszystko przed tobą:-) no i mamy pierwszego zabka:-)

A kto Ci go odbierze co Ty wygadujesz! :) Prawie pół roku.. jacież...... :)
No jeśli dobrze pójdzie to może już za rok (adopcja). Najbliższego podejścia nie uznaję jako szansy tylko jako formalność, żeby M. zaznał spokoju ducha;p

Nie ma miejsc Moniu

O masz.. No 4 wyjazdy musisz liczyć, na te 4 dni wolne, bo inaczej się nie da. Chorobowe najlepiej weź na 3 tyg, co będzie to będzie... Ja bym tak zrobiła..
 
reklama
moniusia może to być szybciej niż myślisz, jak chcesz dziecie do roku a nie noworodka to może być 6 miesięcy i krócej:-) z czego noworodek to dziecko i tak powyżej 6tygodni wiec już raczej niemowlak..Fajnie że znaleźliście na nowo swoje szczęście:-) A co do strachu, nie zdajesz sobie sprawy jaki świat jest straszny, dopóki nie masz pod opieką takiego bezbronnego gada:-) co masz go chronić itp..
 
Do góry