reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem. Jednak.decyzja podjęta. Naprawdę jest super. Mogło by być wspaniale ale mój organizm już jest Zmęczony. To już naprawdę igranie troszkę. Co transfer to już przyswajanie.leków było gorsze co było widać po prg. Zresztą skarpety już opróznione [emoji1]

Napisane na D2005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ściskam mocno <3 Tulę <3 Rozumiem
 
Ale progynove brałam juz wcześniej i nic. Dlatego encorton mi wpadł. Poza tym mam napady gorąca. :) chyba, że to zbieg okoliczności.
To mówisz, że koło 6.05 masz transfer??
Ja też podejrzewam, że encorton dziwnie na mnie działa. Bóle głowy mam odkąd zaczęłam brać antyki. Jestem zmarzluchem, a też mam ostatnio uderzenia gorąca :-/
 
Falka a co z resztą? Leki itp?
No już Ci opowiadam. Mój doktorek twierdzi że od dzisiaj na 5dobie transfer, że endo jest na tyle ładne że nie czekamy. Nie wiem o co chodzi z tym prg że ma rosnąć to wiem ale że jeden dzień różnicy tl może dużo szkody robić? No kurde mi nic nie mówił że jutro jest jakiś dzień 0 itd.. Zawsze jeśli miałam sty!ulowane cykle to owulki były szybciutko... Kurde zmartwilas mnie. Ogólnie to mi nie zalecał przy pierwszym transferze embryoglue, więc myślę jeszcze nad tym. Ze zwolnieniem też się zastanawiam ale po dzisiejszej stłuczce chyba wezme wolne do bety, bo dojeżdżam prawie 30km w jedną stronę i po dzisiaj mam jeszcze większego stresa.... A ty bierzesz zwolnienie? Śmiesznie że się spotkamy. Mam nadzieję że twój doktroek będzie miał "rękę" ;) chociaż skoro statystyki są 50/50 to prędzej Tobie się uda. Ale myślę pozytywnie, na każdego przyjdzie pora :) od jutra 3x2 luteina dopochwowe, 3x1 duphaston, estrofem 3x1 i folik a jeszcze biorę femibion i magnez, potas i kwasy omega no i swój zestaw czyli bromegron i glucohage. Cały arsenał leków, do tego antybiotyk na zapalenie spojówek i weź tu jedz prosto ;) gorzej jak moja babcia haha :-D aaa a co do tego TSH to mam się nie martwic, najlepiej jakby było do 2,5 ale wolne są ok i tarczyca tak skacze więc mam ją mieć na oku poprostu.
 
Uwaga, uwaga!! Trwa sezon pozytywnych bet  

KWIECIEŃ

22: Piska23 - betowanie
22: onadlaniego - usg prenatalne w I trymestrze
22: Mgs82 - betowanie
22: malutkikaczorek - podgląd w czasie stymulacji
22: yplocka1 - punkcja


23: agatek - wizyta u gin prowadzącego ciaze
25: monika1134 - wstępny transfer
25: Ewunka - usg kontrolne przed stymulacja
25: Truskawka89 - betowanie
25: butterfly1331 - podgląd w czasie stymulacji
26: Nova-2016 - betowanie
26: westaice - criotransfer
26: Falka302 - criotransfer
27: Hess - usg polowkowe
27: Megi - betowanie
27: ewelina86 - wizyta pecherzykowa
27: malutkikaczorek - punkcja
28: martka83 - wizyta pecherzykowa 
28: madzionga - wizyta u gin prowadzącej
29: annemarie - usg i badanie endo
29: Natalia89 - podgląd w czasie stymulacji
29: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciaze

MAJ
Annemarie - transfer  
4: olusja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: szila09 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
4: kasia_basia - wizyta serduszkowa
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
5: koralik83 - wizyta w klinice i dalszy plan dzialania
5: pisanka89 - wizyta pecherzykowo-serduszkowa
6: westaice - betowanie
6: Falka302 - betowanie
11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
12: Ewa651 - usg polowkowe
16: olusja1987 - usg genetyczne w I trymestrze
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe


Kogo i na kiedy dopisać?
Czy aby kogoś nie pozarlo? 
 
Losie, Anika, nie wrzucaj tego kalendarza tak często, bo mnie stres łapie :)
Kurde drugi transfer... nawet nie.przypuszczałam.

Dla wyjaśnienia o jakim oknie ja piernicze :D

W cyklu, w którym ma się odbyć kriotransfer pacjentka monitoruje owulację w naturalnym cyklu lub jeśli nie owuluje samodzielnie – przyjmuje odpowiednie leki według schematu otrzymanego od lekarza prowadzącego z jednoczesnym monitorowaniem cyklu, wykonując badania aparatem USG. Dzień pęknięcia pęcherzyka jest liczony jako dzień punkcji i od tego dnia oblicza się, w którym dniu należy rozmrozić zarodki. Jeśli zarodki są dwudniowe rozmraża się je dwa dni po owulacji, jeśli trzydniowe - trzy dni po. W przypadku gdy przygotowanie jest prowadzone w cyklu bezowulacyjnym za „dzień zero” uważa się dzień włączenia preparatu progesteronu.
 
8 dni po transferze.
3 dniowe zarodki.
Mam nadzieje ze to nie ovitrelle ktory bralam 2 tyg temu w sobote.
1461299084-c6b66c7bfb19ab36c5f85b0d5c09c70c.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Strawbelka [emoji1][emoji1] to na pewno nie od leków, żaden nie powoduje wzrostu beta hcg. Tylko ciąża. Potwierdź badaniem z krwi. Witamy w gronie fasolków
 
Do góry