reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja w pierwszej ciazy to mialam jakos normalnie z apetytem, a teraz ciagle cos, i chodze jecze ze mam na cos ochote, potem jak juz wymysle, maz mi robi to ja marudze ze nie takie... on na szczescie jest wyrozumialy i sie nie focha tylko mu potem przykro jest. I dla mnie to się robi uciazliwe bo ja ochote ciagle mam na cos i nie wiem na co, i nawet jak cos zjem co juz niby mi sie mocno chcialo to i tak ta ochota mi nie przechodzi...

Mój jest najlepszy ;).... Ma tyle pracy, ze nie ma na nic czasu. Wiosna na wsi ;) co zrobisz ;)... Dzis mam do zrobienia 10 obiadów dla pracownikow i kolacje, wiec cały dzień w garach :), bo mam czas :), a bardzo to lubię. Tylko robię wszystko z klamerka na nosie :) bo mi olej śmierdzi w każdej postaci :) placuszek drożdżowy do kawki juz upiekłam :)...
Kura domowa pełna para ;)

Ale wczoraj tez focha miałam, ze moja ulubiona chińska restauracja jest tylko do 22 i aż 70 km od nas. A ja o 21.30 wpadłam na geniusz zupy pikantnego-kwaśnej. I szalałam dupskiem z nosem na kwintę, ze nie zdarze dojechać ;)... A dzis przy śniadaniu sie ze mnie śmiali ;), ze ładne mam koty w tej ciąży ;)

Dziewczyny o której wyniki, bo sie denerwuje chyba bardziej niż wy... :)?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój jest najlepszy ;).... Ma tyle pracy, ze nie ma na nic czasu. Wiosna na wsi ;) co zrobisz ;)... Dzis mam do zrobienia 10 obiadów dla pracownikow i kolacje, wiec cały dzień w garach :), bo mam czas :), a bardzo to lubię. Tylko robię wszystko z klamerka na nosie :) bo mi olej śmierdzi w każdej postaci :) placuszek drożdżowy do kawki juz upiekłam :)...
Kura domowa pełna para ;)

Ale wczoraj tez focha miałam, ze moja ulubiona chińska restauracja jest tylko do 22 i aż 70 km od nas. A ja o 21.30 wpadłam na geniusz zupy pikantnego-kwaśnej. I szalałam dupskiem z nosem na kwintę, ze nie zdarze dojechać ;)... A dzis przy śniadaniu sie ze mnie śmiali ;), ze ładne mam koty w tej ciąży ;)

Dziewczyny o której wyniki, bo sie denerwuje chyba bardziej niż wy... :)?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O Jezusie nie pisz mi o zupie pikantnej bo od razu mi sie zachcialo meksykanskiej albo gulaszowej takie kurewsko pikantnej az bym ogniem zionela. A potem dla ochlody zimny arbuzek prosto z lodowki :-) :-) :-)
 
A ja nie biorę wcale :(, a od kilku dni mam skurcze ale w nodze, to chyba brak? Zacząć brać? Czy napisać do lekarki?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Onadlaniego ja niestety nie mam jak skontaktować tego z lekarzem, w UK mi powiedzieli, że magnez nie jest konieczny i że mam odstawić. Czytam fora i większość dziewczyn w ciazy ma zlecony magnez na skurcze. Jak masz skurcze nóg to zdecydowanie masz za mało magnezu. Ja teraz sobie kupiłam magnez w czystej postaci do robienia oliwki i kąpieli magnezowych - podobno lepiej przyswajalny. Magnezu podobno nie da sie przedawkować. Najlepszy oczywiscie z B6 bo ona wspomaga przyswajanie magnezu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciężarówki, ale macie zachcianki :-) ja nie mam aż takich. Jedyne co to musze mieć szczypiorek do prawie wszystkiego i jem baaaaardzo duzo nabiału, gdzie przed ciążą powodował u mnie rewolucje żołądkowe. A tak to nie mam żadnych zachcianek. Moze na poczatku na kwaśne, ale teraz nic
 
Do góry