reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super :) Piękne zarodeczki :)

A dla mnie teraz słodyczy może nie być. Wczoraj wzięłam kawałek czekolady z orzechami i taka słodka była, że musiałam ją przepić :D Ale ciasta zjem :D
Ja właśnie zjadłam pół czekolady bo teściowa przywiozła z pielgrzymki "Studentską"^^ mam ochotę zjeść całą 0.0
 
reklama
Ewunka - 75mj i to na początku co drugi dzień.. strasznie się boję, że to za mało i nie będzie żadnej reakcji (tak samo jak na wszystkie wcześniejsze)..
 
Dla mnie słodkie mogloby nie istnieć. Owszem zjem czasami, ale z reguły nie mam ochoty. Co innego w nocy. Jak sie przebudze to jestem w stanie przekopać caly dom byle tylko ugryźć jakiegos pierniczka. Rano sie budze i znowu slodkie moze nie istniec:) za to bez mięsa sobie nie wyobrażam
 
Dla mnie słodkie mogloby nie istnieć. Owszem zjem czasami, ale z reguły nie mam ochoty. Co innego w nocy. Jak sie przebudze to jestem w stanie przekopać caly dom byle tylko ugryźć jakiegos pierniczka. Rano sie budze i znowu slodkie moze nie istniec:) za to bez mięsa sobie nie wyobrażam

Tez nie wyobrazam sobie zycia bez miesa :) ja ostatni posiłek jem o 16.00 i nie ma szans zebym cos po tej godzinie zjadła chyba ze jestem na imprezie czy weselu to wtedy co innego
 
Ja właśnie zjadłam pół czekolady bo teściowa przywiozła z pielgrzymki "Studentską"^^ mam ochotę zjeść całą 0.0
Dla mnie jedzenie może nie istnieć ale za słodkie mogę zabić a zwłaszcza jak mam małpe . Staram odżywiać się zdrowo eko kurczak bezstresowy. ...... warzywko owocek zadnych gotowych pierogow :laugh2:ale potem mam stres i zajadam ciastkiem .........
I całe zdrowe żywienie idzie się. ......
Papierosy rzuciłam a ciasteczek nie umiem :errr::errr::errr:
 
Dla mnie mięsa może nie być, ale kurczaka to w każdej postaci mogę jeść na okrągło :D Tak samo jak rosół :) M się śmieje, że mogłabym cały czas rosół tylko jeść :D
 
Ewunka - 75mj i to na początku co drugi dzień.. strasznie się boję, że to za mało i nie będzie żadnej reakcji (tak samo jak na wszystkie wcześniejsze)..
Ja przy pierwszej stymulacji mialam fostimon 75 przez 6 dni ale widze ze brałam dwie ampułki dziennie wiec teraz juz nie pamietam czy to razem dawali 150 czy wlasnie 75, dodatkowo gonapeptyl i menopur. Wyprodukowalam 22 jajeczka
 
No to ja w 1 ciazy non stop mialam ochote na buraczkowa, mama mi gotowala maly garneczek, w domu juz na nia patrzec nie mogli i krecili nosami a mi ciagle sie chcialo buraczkowej, przeszlo jak urodzilam.
 
reklama
Do góry