reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczyny

belle

Ja również miałam ICSI w Novum więc jeśli lekarz zalecał po dwóch tygodniach to wcześniej niż po 12 dniach testu nie ma sensu robić, chyba że betkę masz zamiar oznaczać to myślę że w 10 już możesz oznaczać.

Do kogo chodzisz w Novum?
 
reklama
Jo.M. dziękuję, ja nie jestem z Warszawy, więc zrobię pewnie test jak zwykle w Poznaniu, ale jestem raczej źle nastawiona. Można zwariować od tego czekania.

Agulkak, nie mam konkretnego lekarza, najwięcej wizyt miałam u Wojewódzkiego, robił mi tez pierwszy transfer, punkcje mi robił Lewandowski, a teraz Taszycka robiła transfer.
Wojewódzki ma podobno dobre opinie, ale mi np. nie powiedzial nic o zarodkach w czasie transferu, dopiero na kolejnej wizycie pytał dlaczego nie wyszło, i skomentowal,no zarodki były kiepskie. Teraz mowił , że jak nie wyjdzie to zmienić tzreba bedzie protokół na krótki,może będę się lepiej stymulować.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ja mialam tera 12 w srode pikap a jutro jade na transwer ale mam stresa lekarz powiedzial ze mam 7 zarodkow z tego 3 bardzo mocne dal mi nadzieje ze moze jednak sie uda najgorsze bendzie przedemna czekanie na test ta niepewnosc pa pozdrawiam
 
Lolitko kochana a czemu operowana?Mam nadzieję że jednak uda się tego uniknąć, trzmam kciuki żebyś jednak tego unikneła.Ja jak będa mi się powiększały guzki na nogach takie żylakowe to będę musiała dostawać zastrzyki w brzuch do końca ciązy ale wierzę że uda mi się tego uniknąć.
Trzymam dziewczynki za wszystkie kciukasy.
Sciskam mocno
 
Magdalena Markiewicz To faktycznie nie jest daleko, a Ty na NHS czy prywatnie? Mi powiedzieli ze ma 4 proby za darmo:-) o ile beda mrozaczki. Leki moge Ci juz podac bo dostalam liste i dawkowanie: menopur, puregon, gonal F, orgarutlan, buserelin, pregnyl, dalaciżn krem, lorazepam to na tyle.
Powiedzcie mi dziewczyny czy tez mialyscie te leki i czy sa ok?, czy mozeczegos brakuje?


He he, nie az tak strasznie daleko 2 godz autem:) ja miałam burselin 1xdz, menopur 1xdz dawka potrójna przez 9 dni, i gonal f przed punkcja, oraz cyclogest ale tego nie brałam bo po popraniu kom poszły od razu na zimowisko:). I powiem ci ze bardzo dobrze sie czułam na tych lekavch, nawet cera mi sie poprawiła. A jak brałam menopur to nawet miałam cykora czy aby rosna te moje kom, bo nic nie czułam, a tu sie okazało ze zostałam przestymulowana:):)
 
meg - nie ma potrzeby.... nie trac kasy na to

ale dezorientacja, cholerka sama niewiem już co zrobić

No widzisz Lula2000 - a mi powiedział, że jest to niewielka, znikoma ingerencja i w zasadzie w niczym nie przeszkadza ( bo ja już zaczynam brak abtyki przed II podejściem ) Nie bedę miec narkozy tylko miejscowe znieczulenie. :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
aga - astrzykow sie nie boj bo to normalnie clexane albo fragmin ci dadza. kupe dziewczyn to bierze. nie ma negatywnego wplywu na dziecko. po prostu rozredzaja krew zeby sie wlasnie guzki, zylaki i inne zatory nie robily wiec spoko

a ja musze byc operowana bo mi sie jajnik skreca powodujac bol nie do zniesienia. dluga historia. leze po szpitalach nieco ostatnio i nic nie pomaga - nawet morfina
 
gosssssia:) powodzenia na transferze !! daj znąc jak się czujesz, jako mama :) zaciskam piąstki

hej dziewczyny ja mialam tera 12 w srode pikap a jutro jade na transwer ale mam stresa lekarz powiedzial ze mam 7 zarodkow z tego 3 bardzo mocne dal mi nadzieje ze moze jednak sie uda najgorsze bendzie przedemna czekanie na test ta niepewnosc pa pozdrawiam
 
reklama
Lolitka bardzo Ci współczuje,że akurat teraz coś zaczęło się z tym jajnikiem dziać, że ból nie do wytrzymania.Tyle przeszłaś żeby móc się cieszyć z ciąży, że teraz na pewno dasz radę-wierzę w to i myślami jestem z Tobą:tak:
 
Do góry