reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jeżeli spojrzymy na regułę to 10-14 dni od 1 dnia stymulacji.
Ale nie da się tego przewidzieć. Ja miałam wysokie dawki i trwała całą stymulacja 7 dni.
A no i u mnie sam Lekarz był trochę zdziwiony. Bo myślał, że jeszcze jedno podglądanie mi zrobi i w sobotę albo w niedziele punkcje, a wyszła w czwartek :-)
 
reklama
W eee no to jak bierzesz 2 szt dropsow to jest ok :elvis::elvis:
A czy w ciąży bliźniaczej masz cesarke założona z góry. ? Lub ewentualnie cessrka na życzenie. ?
Kiedyś myślałam, że cc na życzenie to głupota. A teraz chyba sama bym się na to zdecydowała.
Może to głupie, ale po tylu latach starań i w ogóle boje się, że prz SN coś zrobią maluchowi.
Choć nie powiem ogromne pragnieni SN mam
 
Koniec obijania sie, od jutra mamy ręce pełne roboty 

Marzec

21: marluna - wizyta w klinice
21: westaice - Kropkowych dobrych wieści ciąg dalszy
21: Foote - II weryfikacja
21: Olusja - wizyta pecherzykowa
21: Rachciachciach - punkcja


22: Rada: kontrola stymulacji
22: Anika - usg prenatalne
22: Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę w szpitalu
22: westaice - transfer 
23: Martini – wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
23: Malina - wizyta
23: Nova - beta w 8dpt 
24: ma_rta- usg Malucha
24: marzen - podgląd stymulacji
25: Foote - III weryfikacja i wysoka beta!!
25: agatek - kropkowe usg
26: martka83 - usg przed crio
30: Nikaa - badanie prenatalne w II trymestrze

KWIECIEŃ
1: Nova - wizyta w klinice
4: Hess- usg w Novum
6: Nikaa - wizyta u gin prowadzącego ciąże
6: onadlaniego - wizyta u gin prowadzącego ciaze
7: Madzionga - podglądanie Maluszkow
8: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciazę
11: 24Magda - wizyta u gin prowadzącego ciaze
13: Aniołkowamama: usg połówkowe
19: Natalia89 - wizyta genetyczna O ewentualny start z zastrzykami
20: Anika - wizyta u gin prowadzacej
25: Ewunka - usg kontrolne przed stymulacja
27: Hess - usg polowkowe


Kogo i na kiedy dopisać? 
 
Martini myślę, że nie masz się czym martwić. Wiem, że pewnie na Twoim miejscu też bym się martwiła. Wiesz, że jesteś w ciąży i się boisz o Maleństwo. A wyobraź sobie, jak wiele dziewczyn "przytula się" nie wiedząc, że jest w ciąży. Wiem, że nasza sytuacja jest inna, bo my walczymy o to, żeby być w tej ciąży. I jak czekamy na pozytywną betę i jest, to teraz zamartwiamy się o Kropka i czekamy na usg potwierdzające, że wszystko jest w porządku. To później tak czy tak się martwimy, bo w końcu się udało. I chcemy, żeby tak już zostało do końca ciąży. Może czasami aż nadto się zamartwiamy i myślę, że nasz Kropek też to odczuwa. I jest troszkę niespokojny.
Sama będąc w ciąży pewnie też będę tak się martwić jak Wy i zadawać sobie pytania czy oby nie popełniłam w czymś błędu, czy z Kropkiem wszystko jest dobrze itp.
Każda z Nas przechodzi przez ten sam problem, ale czasami może sobie odpuścić i nie obwiniać się za to co zrobiłyśmy albo zrobiłybyśmy inaczej.
Pewnie niektóre z Was powiedzą, co za głupoty piszę :p To są moje przemyślenia, pewnie głupie. Jak juz niektóre dziewczyny wiedzą za bardzo bystra to ja nie jestem :-p
Pisząc to nie chciałam nikogo oczywiście urazić. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam
Dokladnie nie wiem bo jak bylam u lekarki to sie nie dopytalam gdyz nie mam o tym zielonego pojecia. A to czy krzepliwosc krwi jest u mnie genetyczna to trzeba jeszcze sprawdzic. Lekarka powiedziala ze bede musiala miec infuzje przed stymulacja, transferem itd. Czy ktoras z Was sie w tym orientuje???
A patrzylas w poronieniach nawykowych -leczenie immunologiczne????dziewczyny sa super w temacie.
 
No pewnie lekko nie jest :) Ale dla takich małych Szkrabów warto, żeby coś bolało :) To już wiemy kogo będą słuchać :) :D Aż mi łezki poleciały, ( mam huśtawkę hormonów przed @ i co przeczytam lub zobaczę to beczę :p) jak przeczytałam, że zobaczyłaś, że brzuchol Ci podskakuje:) Pewnie fajne uczucie jak kopią, ruszają się i widzisz jak brzuch podskakuje :)
Oj warto pojeczec,juz i ryczalam z bolu ale niczego nie zaluje!
A moc ich poczuc,nie tylko widziec na usg cos niesamowitego <3 wczesniej czulam bardziej w dole brzucha,a teraz rzadza wszedzie ;) ale jak w jednym miejscu podskakuje brzuchol widzialam pierwszy raz. Zawsze M sobie obserwowal.
Poczekaj Kochana,jeszcze troche i tez bedziesz sobie ogladac takie ekscesy :D
 
reklama
Do góry