reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kiedyś myślałam, że cc na życzenie to głupota. A teraz chyba sama bym się na to zdecydowała.
Może to głupie, ale po tylu latach starań i w ogóle boje się, że prz SN coś zrobią maluchowi.
Choć nie powiem ogromne pragnieni SN mam
Ja za to upieram sie przy cesarce! Jak tylko dowiedzialam sie o Dwukropku to innej opcji nie biore pod uwage. Zawsze to dwa Maluchy,niech w ostatniej chwili cos pojdzie nie tak...chyba bym nie wyrobila.
 
Wyczytałam że może tak być tylko z reguły w późniejszych dniach bo jajka rosną. Boję sie zeby za szybko nie wyrosły, bo przy iui brałam raz clostibegyt i miałam hiperke :/
 
Wyczytałam że może tak być tylko z reguły w późniejszych dniach bo jajka rosną. Boję sie zeby za szybko nie wyrosły, bo przy iui brałam raz clostibegyt i miałam hiperke :/
Marzen to jak jutro też będziesz miała taki brzuch to zadzwoń do kliniki, bo możesz punkcje mieć wcześniej albo żebyś nie miała hiperki
 
reklama
Do góry