reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry wszystkim :) Dziewczyny mam pytanie-przytyłyście coś na początku ciązy?Ja stanęłam dziś na wagę i się załamałam :( spodnie w pasie mam ciasne już od jakiegoś tygodnia-półtora ale nie sądziłam, że aż tyle mi przybyło....Brak wysiłku fizycznego mnie dobija :( :( musze się jakoś wziąć za siebie...Pogadam w czwartek z lekarzem czy nie mogłabym chociaż zacząć z kijami chodzić ....załamałam się :(

zapytaj sie ,czy mozesz na plywalnie,super sprawa i dzidziowi tez dobrze robi:)

Milej niedzieli dziewczatka
Anika,niech moc bedzie z Toba i twoim kalendarze.Westi-&&&&&&&&
 
Hej dziewczyny! Pytanko. Ile kosztuje opakowanie Luteiny 100mg dp? Odpłatność jest 100% czy ile? Miałam 3 opakowania z pierwszego podejścia do IVF w sierpniu i nie pamiętam ile płaciłam a już mi się kończy.
 
Hej dziewczyny! Pytanko. Ile kosztuje opakowanie Luteiny 100mg dp? Odpłatność jest 100% czy ile? Miałam 3 opakowania z pierwszego podejścia do IVF w sierpniu i nie pamiętam ile płaciłam a już mi się kończy.
Hej ja ostatno pytałam odpłatność 100% to mi powiedziała, że ok 50zł, a jak na fundusz to chyba ok 3,50
 
Witam wszystkie piękne Panie w ten ponury i zimny dzień
Życzę miłej niedzieli kochane :)

Anika trzymam kciuki za egzamin :)
 
Miałam dzisiaj okropny sen. Byłam w jakimś kraju islamskim, tam miałam mieć transfer. Odbył się w okropnych warunkach, kobieta która go wykonywała robiła wszystko tak, żeby mnie okropnie bolało, przedrzeźniała moje jęki, a po wszystkim kiedy zwijałam się z bólu, śmiała się. Oczywiście zrobiła transfer nie zwracając uwagi na dzień cyklu. Koszmar
 
Miałam dzisiaj okropny sen. Byłam w jakimś kraju islamskim, tam miałam mieć transfer. Odbył się w okropnych warunkach, kobieta która go wykonywała robiła wszystko tak, żeby mnie okropnie bolało, przedrzeźniała moje jęki, a po wszystkim kiedy zwijałam się z bólu, śmiała się. Oczywiście zrobiła transfer nie zwracając uwagi na dzień cyklu. Koszmar
Martka. Co to za sny? :errr:
Mnie dzisiaj tez meczy dziwne sny. Tyle, że głupie bardzo, a nie straszne. :dry:
 
Dziewczyny ja też miałam dziwne sny. Podobno krzyczałam przez sen, a wiem, że w śnie też krzyczałam. Jeszcze miałam, że M pojechał po receptę po gonal, ale nie wykupił i przyznał się dopiero po 2 dniach, a tylko 4 dni powinnam go brać. Tragedia.. Chyba z jakieś 5 snów miałam. I wiem, że w jednym kopałam kogoś i sie obudziłam, bo zaczęłam M kopać :oo2::hmm::dry:
 
reklama
Dziewczyny ja też miałam dziwne sny. Podobno krzyczałam przez sen, a wiem, że w śnie też krzyczałam. Jeszcze miałam, że M pojechał po receptę po gonal, ale nie wykupił i przyznał się dopiero po 2 dniach, a tylko 4 dni powinnam go brać. Tragedia.. Chyba z jakieś 5 snów miałam. I wiem, że w jednym kopałam kogoś i sie obudziłam, bo zaczęłam M kopać :oo2::hmm::dry:
U mnie też kilka głupich. A umeczylam się w nich. O 4 całą zgrzaba się obudziłam.
W ogóle w jednym mój lekarz był i strasznie mnie denerwował. :-/

Ale się zdenerwowalam. W czwartek i piątek z racji punkcji wzięłam wolne. Miałam odrobić po świętach. A tu dzisiaj się okazuje, że jakieś papiery potrzebne są na jutro rano i musze je dziś zrobić. Dzwonią do mnie i z usmieszkiem, że moge zrobic w domu. Ale dobrze wiedzą, że wszystkie pliki itp. Są na zakładowym komputerze. Czyli musiałam tu przyjechać. I cala niedziela z głowy. ..
Najgorsze, że nikt nawet tego palcem nie ruszył. A sama tu nie pracuje.
Z dnia na dzień coraz bardziej nienawidzę m9jej pracy. Juz się nie mogę doczekać aż im l4 przyniosę.
Miałam ich uprzedzić, ale za to jak oni ze mną tak ja z nimi. Wściekła jestem.
 
Do góry