reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale jaja :szok:
Lekarka kazała brać antyki od okresu w kwietniu i wizytę mówi 25 maj .....
Dziś patrze A tam mam wizytę na 25 kwietnia :rolleyes::rolleyes: i nie wiem czy się pomyliła mówiąc maj czy dając wizytę na kwiecień hi hihihi . Wychodzi teraz na to ze między stymulacjia a stymulacjia mam tylko 1 okres przerwy :yes:
 
Powiem Wam dziewczyny, że troszkę zaczynam się bać,że znów nie wyjdzie :( Mam jakieś takie małe obawy. Ale wiem, że trzeba myśleć pozytywnie i nie dać się zwariować. Dziś byłam na pogrzebie i tak wracając do domu powiedziałam M, że może ciocia odeszła, żeby zrobić miejsce dla nowego członka rodziny? Wiem, że pewnie przesadzam z tym stwierdzeniem, ale jakoś tak czuję. Że może to jest właśnie ten moment w naszym życiu, że przyszedł czas byśmy mogli mieć dziecko


Bój się Malutka, to zdrowy objaw ;) też tak miałam i widzisz.

Mówi się że życie przychodzi za życie :)
 
martka83 - oj, ja sobie fotek nie robiłam. A w ostatniej hiperce wyglądałam jak śmierć na chorągwi. Oczy zapadnięte, cienie pod oczami, kości policzkowe jakieś wyłupiaste, blada.......mama mówiła, że wyglądam jak trupia czaszka :D
Haha wyobraziłam sobie to, ja wręcz odwrotnie, wyglądałam jak zmutowany , napuchnięty chomik bez szyi, ktory zaraz eksploduje
 
Ale jaja :szok:
Lekarka kazała brać antyki od okresu w kwietniu i wizytę mówi 25 maj .....
Dziś patrze A tam mam wizytę na 25 kwietnia :rolleyes::rolleyes: i nie wiem czy się pomyliła mówiąc maj czy dając wizytę na kwiecień hi hihihi . Wychodzi teraz na to ze między stymulacjia a stymulacjia mam tylko 1 okres przerwy :yes:
Lepiej zadzwoń i się upewnij jak to jest w rzeczywistości :)
 
U mnie też w klinice są dzienne limity punkcji i transferów :) Ja zawsze jestem wpychana na wizytę jak dzwonie w 1dc :D A pamiętam raz jak miałam mieć transfer 2 dni po wizycie i lekarz dzwonił do rejestracji powiedzieć, żeby i mnie wpisali. Ale embriolog jakieś fazy wtedy miał i nie chciał się zgodzić. Po 15 min czekania na odp z rejestracji dzwoniły co trochę do embriologa, a on dalej swoje więc kazały mu osobiście powiedzieć lekarzowi, jakie jest jego zdanie i że ja dalej czekam na odp z jego strony. Więc sobie czekałam spokojnie i w końcu się udało. Widocznie lekarz mu coś nagadał :D
 
reklama
Do góry