reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewelin może i coś w tym jest.

Ja mam dzisiaj tragiczny dzien. Nie wiem czy to hormony czy pogoda, ale cały dzień mam ochotę ryczec. .. tak mnie wszystko doluje, że sama siebie nie poznaje. .. chyba się położę bo nic ze mbie juz dziś nie będzie.
Dobranoc
 
reklama
husann - ewelin86 dobrze napisała. Jak chcesz to zajrzyj do grupy - słownik in vitro, są tam 2 długie protokoły opisane (mój i aniki11). Przy krótkim protokole od razu masz stymulację, nie masz wyciszania. Przy długim protokole masz najpierw antykoncepcję, potem przez ok 14 dni Gonapeptyl lub inny lek na tej zasadzie i jakby zaczynasz stymulację od następnego cyklu.
Lekarz nie zawsze musi zmienić protokół jeden na drugi. Ja dwa razy pod rząd miałam długi protokół, a dopiero przy trzecim razie krótki i to jeszcze musiałam nieco namawiać na to lekarza. Za czwartym razem miałam krótki, ale to już w innej klinice.
 
martka83 - oj, ja sobie fotek nie robiłam. A w ostatniej hiperce wyglądałam jak śmierć na chorągwi. Oczy zapadnięte, cienie pod oczami, kości policzkowe jakieś wyłupiaste, blada.......mama mówiła, że wyglądam jak trupia czaszka :D
 
Haha a ja czytając twój opis przypomniałam sobie o nudnościach i o tym, ze raz zwymiotowałam. Mi o tym jak wyglądałam przypomina zdjęcie, ktore sobie zrobiłam. Masakra, jakiś inny człowiek na tym zdjęciu

Dzięki za to że opisalyscie dokładnie co oi jak bo już wariowalam. Byłam w końcu na konsultacji u ginka. Na szczęście narazie ohss nie ma i raczej nie będzie. Płynu w brzuchu niewiele, torbielki się nie potworzyly, jajniki ogromne 8 i 12cm. Mam się obserwować podobno najgorzej jest w 5-6dobie po punkcji. Kurde przetrwał to to chyba już wszystko dam radę przetrwać.... :/
 
Ewunka - zgadza się, w zasadzie przy krótkim protokole też czasem podają antyki, szczególnie gdy są torbiele na jajnikach itp. Ale potem jest od razu stymulacja, a nie ma Gonapeptylu przez 2 tygodnie.
 
reklama
Falka - nie każda musi mieć hiperkę, a nawet jak jest to nie musi być taka "mocna". Możesz przechodzić, że tak powiem, łagodną formę....czego Ci życzę, a najlepiej żebyś nic nie miała :)
 
Do góry