reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tego pierwszego nie znam, chyba za drugim razem miałam Menopur i efekt był ale nie szałowy, za trzecim podejściem dostałam gonal i był to strzał w 10! Chociaż popłakałam się jak wykupiłam receptę, to z perspektywy czasu cieszę się że wybrał to ;) Tylko wiesz, każdy organizm jest inny.
ja zawsze na puregonie leciałam i teraz lekarz tez powiedzial, ze na puregonie bede bo lepej reaguje niz na gonalu :)
 
reklama
Dzięki a przodozgiecie to dobrze że masz bo tak powinno być ;-) ;)

A ile z ciekawości hodowalas dobrych komórek po Puregonie i ile się zapladnialo? Pewnie już o tym pisałaś wi wi góry przepraszam za marudzenie:happy:
 
Dzięki a przodozgiecie to dobrze że masz bo tak powinno być ;-) ;)

A ile z ciekawości hodowalas dobrych komórek po Puregonie i ile się zapladnialo? Pewnie już o tym pisałaś wi wi góry przepraszam za marudzenie:happy:
Pytaj śmiało :) po puregonie miałam 6 pięknych jajeczek z czego 5 się zapłodniło, a w sumie zostało 4 zamrożone. Były wg klasyfikacji 2BB
 
Malina780- idziemy podobnie. ja również wczoraj miałam pierwszy zastrzyk gonapeptyl. Robię zastrzyki zawsze na siedząco. Ja jestem z tych twardych babek, sama się kułam, mąż nawet nie widział ile tego miałam. a ta stymulacja jest jakaś inna. wkucia bardzo mnie bolą i jestem przerażona ile ich jeszcze przede mną

Anika - wpisz mnie na 22 marca - kontrola stymulacji. Dzięki :-)
 
Właśnie nie. Tylko 2 dni przed @ kłuje mnie troszki prawy jajnik. Ale oprócz tego to nic :)
To się ciesz kochana ja nie wiem który mam stopień ale ostatnio ogniska v endometriozy miałam w pepku gulka taka krwawila w okres raz tak raz nie jajniki skleila mi na plecach muli mnie czasem pół v roku dzień w dzień . A teraz ostatnio dostałam zapalenia żołądka 4 miesiące na białym ryżu. ..... teraz mam skierowanie na rezonans magnetyczny by zobaczyć czy nie na zrostow w jelitach bo średnio u mnie z brzuszkiem
 
reklama
To się ciesz kochana ja nie wiem który mam stopień ale ostatnio ogniska v endometriozy miałam w pepku gulka taka krwawila w okres raz tak raz nie jajniki skleila mi na plecach muli mnie czasem pół v roku dzień w dzień . A teraz ostatnio dostałam zapalenia żołądka 4 miesiące na białym ryżu. ..... teraz mam skierowanie na rezonans magnetyczny by zobaczyć czy nie na zrostow w jelitach bo średnio u mnie z brzuszkiem
No to masz nieciekawie z tą endometriozą. Nawet nie wiedziałam, że taki objawy mogą być. Powiem Ci, że też na jakiś narządach mam zrosty, bo jak czytałam protokół z operacji to aż się przeraziłam. Ale odpukać nic mi się nie dzieje. Współczuję Ci bardzo, że tak przechodzisz :(
 
Do góry