reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziołchy mam być stymulowana Puregonem ale lekarz powiedział że jeśli chcę to możemy zmienić na Menopur bądź Gonal i teraz nie wiem co lepsze a chciałabym wybrać jak najlepiej bo to moja jedyna szansa (raczej nie będzie mnie stać na kolejną komercje) U mnie niepłodność idiotyczna :hmm: Amh 2,7
Poradźcie coś pliiiis

Tego pierwszego nie znam, chyba za drugim razem miałam Menopur i efekt był ale nie szałowy, za trzecim podejściem dostałam gonal i był to strzał w 10! Chociaż popłakałam się jak wykupiłam receptę, to z perspektywy czasu cieszę się że wybrał to ;) Tylko wiesz, każdy organizm jest inny.
 
reklama
Czemu plakalas. ?

Wiesz, idziemy sobie z M zadowoleni prosto z kliniki do apteki, oczywiście w tej durnej aptece nigdy nie ma wszystkiego na raz więc lecieliśmy na dwa razy - tylko że 1 recepta to 1300 :sad: dla mnie to kupa kasy. Byłam wtedy zła na cały świat, nawet chciałam iśc do lekarza żeby zmienił leki na tańsze. I M mnie wyhamował, i bardzo dobrze. Za drugim razem mieliśmy dużo tańsze leki, a efekt był średni.
 
Wiesz, idziemy sobie z M zadowoleni prosto z kliniki do apteki, oczywiście w tej durnej aptece nigdy nie ma wszystkiego na raz więc lecieliśmy na dwa razy - tylko że 1 recepta to 1300 :sad: dla mnie to kupa kasy. Byłam wtedy zła na cały świat, nawet chciałam iśc do lekarza żeby zmienił leki na tańsze. I M mnie wyhamował, i bardzo dobrze. Za drugim razem mieliśmy dużo tańsze leki, a efekt był średni.
1300 ja mam 2 opakowania puf dzięki Bogu tu jest refundacjia
 
reklama
1300 ja mam 2 opakowania puf dzięki Bogu tu jest refundacjia

Tylko te 1300 to za całą receptę do stymulacji. 2* gonal, po ileś opakowań luteina, estroferm, metypred, clexsane, acard i chyba jeszcze coś tam było. W kążdym razie sam gonal to było ponad 800 :( zużyłam jedno opakowanie, a z drugiego ok 200 jednostek z 900.
 
Do góry