reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam gonal 225 i menopur 225 i cetrotide 0,25. Fakt gonal strasznie wygodny i nie mam żadnych (póki co) dolegliwości. A czy daje rade to będę wiedziała w pn na podglądzie.
Czesia to nie jest źle ja za sam gonal i menopur zapłaciłam 1200 prawie :-/

Ja bez endometriozy mam zrosty wszędzie.
Przy ostatniej laparoskopii okazało się, że na drugi jajowod sklejony mam z jajniki em, jelitem i powłokami brzusznymi :-/
 
reklama
Nic dziewczynki ja spada. Miłego popołudnia Wam życzę :) Tylko proszę nie rozpisujcie się za bardzo, bo z moją bystrością jest ciężko o późnych porach :p Będę wieczorkiem :):*
 
Ewelin a jak zdiagnozowali Ci endometrioze, przez usg czy laparo bo ja też mam takie bóle prze @ ale zaczynają się parę dni po owu zawsze a na usg nic nie widać złego, miałam też histeroskopię i o endo nic nie mówili, tylko polipki małe pousuwali i tetaz się zastanawiam czy nie mam tego swinstwa a nie drugiej strony robić laparo tylko dla zwiadu to nie za bardzo mi się to widzi..

Rada ale fajnie ze razem smigamy, ja mam wizytę 23 marca :biggrin2:
 
Ewelin a jak zdiagnozowali Ci endometrioze, przez usg czy laparo bo ja też mam takie bóle prze @ ale zaczynają się parę dni po owu zawsze a na usg nic nie widać złego, miałam też histeroskopię i o endo nic nie mówili, tylko polipki małe pousuwali i tetaz się zastanawiam czy nie mam tego swinstwa a nie drugiej strony robić laparo tylko dla zwiadu to nie za bardzo mi się to widzi..

Rada ale fajnie ze razem smigamy, ja mam wizytę 23 marca :biggrin2:
Mi przez laparoskopie zdiagnozowali rok temu, bo na usg nic nie widać. Tak tylko dla sprawdzenia nie polecam. Mi zrobili bo też miałam sprawdzaną drożność jajowodów i wtedy wszystko wyszło co i jak :) Dobra znikam :)
 
Rada ja te sama pykam sobie zastrzyki a ten wczorajszy bardzo powoli robiłam bo czułam nieprzyjemne uczucie wpuszczania leku i tye to trwało że prawie upadlam więc dzisiaj będę siedzieć jak nic:wink:
 
Dziewczyny a oto moje malenstwa, ciagle nie wierze ze sa w moim brzuszku.
 

Załączniki

  • 20160309_100234.jpg
    20160309_100234.jpg
    139,7 KB · Wyświetleń: 70
  • 20160309_100156.jpg
    20160309_100156.jpg
    127,2 KB · Wyświetleń: 72
Marzec

11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
11: NOVA-2016- wizyta przed transferem
13: anika11 - usg Ludzika ;-) ;)
14: najki - wizyta
14: westaice
- wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
14: onadlaniego – usg Kropka
15: 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15: megi -
wizyta - rozpiska stymulacji
16: moniusia - wizyta wyjaśniająca niepowdzenia!
17: madzionga - usg MAluchów
17: aniolkowa.mama - słuchanie serduszka u położnej :rofl2:
22: Rada: kontrola stymulacji
23: Martini – wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
23: Malina - wizyta


komu, komu, bo idę do domu? ;)
 
Ostatnia edycja:
Marzec

11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
11: NOVA-2016- wizyta przed transferem
13: anika11 - usg Ludzika ;-) ;)
14: najki - wizyta
14: westaice
- wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
14: onadlaniego – usg Kropka
15: 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15: megi -
wizyta - rozpiska stymulacji
17: madzionga - usg MAluchów
17: aniolkowa.mama - słuchanie serduszka u położnej :rofl2:
22: Rada: kontrola stymulacji
23: Martini – wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
23: Malina - wizyta


komu, komu, bo idę do domu? ;)

No to ja. 16.03 - wizyta wyjaśniająca niepowodzenia;P
 
reklama
Do góry