reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Martita, tak jest, nie ma co już się załamywać, różnie bywa, każdy organizm inny... ;)

A ja kompletnie nie czuję się jakbym była w trakcie ivf :O Nie cieszę się z niczego, nie mam nadziei, ale nie załamuje mnie to... czekam tylko na potwierdzenie ujemnej bety :p to straszne, ale tak jest...Dokładnie tak jak napisałam... Wyzbyłam się uczuć? ...
 
reklama
Martita, tak jest, nie ma co już się załamywać, różnie bywa, każdy organizm inny... ;)

A ja kompletnie nie czuję się jakbym była w trakcie ivf :O Nie cieszę się z niczego, nie mam nadziei, ale nie załamuje mnie to... czekam tylko na potwierdzenie ujemnej bety :p to straszne, ale tak jest...Dokładnie tak jak napisałam... Wyzbyłam się uczuć? ...
Nadzieję zawsze trzeba mieć :) Chociaż wiem co czujesz, bo sama miałam podobnie po ostatnim nieudanym transferze, gdzie pierwsza beta była ok, a później wielkie rozczarowanie :( Dlaczego zawsze ta beta nie wychodzi tak jakbyśmy chciały? Tylko musimy tyle czekać... Zawsze 2 dni po negatywnym wyniku nie chce mi się z łóżka wychodzić. Ale my kobietki jesteśmy silne i nieważne co się wydarzy walczymy dalej o nasze szczęście. Nie możemy się poddawać, bo jak nie my to kto? :) Musimy wierzyć, że i na każdą z nas przyjdzie pora, żeby mieć małego szkraba :) Głowa do góry kochane, walczymy dalej i wierzymy, że będzie wszystko dobrze :)
 
Marzec:

03: Edenlayn - :laugh2:11:30 - termin CC :-) 3mamy &&&!!!!!!! :laugh2:
05: moniusia_ - wizyta w trakcie stymulacji
07: moniusia_ - punkcja (?)
08: Ewa651 - wizyta w szpitalu prowadzącym ciążę
11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
11: NOVA-2016- wizyta przed transferem
13: anika11 - usg Ludzika :)
14: westaice - wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji
17: madzionga - usg :)
17: aniolkowa.mama - słuchanie serduszka u położnej :)
 
reklama
Do góry