reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Marchewka, Beta


wstawcie se kurna w sygnature krotki skrot na jakim etapie jestes bo to ulatwia na wsiem zycie pppllllllsssssss
 
Aga serdeczne gratulacje! Należy Ci, się po tylu przejściach.......... Szkoda że 4 lata musiałaś na to czekać. Ja już 1rok i 3 miesiące.
A tak apropo czasu to dopiero po ślubie wiedzieliście że będą problemy. Ja wiedziałam ok 1 rok zanim poznałam Tomka że mam PCO i że będą problemy z dziećmi, i powiedziałam o tym zamim zaczeliśmy planować ślub. Mój Misio bardzo mnie wspiera.
Wiecie mam strasznego doła. Czekam na tą operację jajników (dopiero 10 marca), czas się wlecze. W pracy mam też złe dni. Wszystko co złe ma teraz swoją kumulację. Wracam do domu z wielkim bólem głowy i płaczem. Nie wytrzymuję już tego i nie radzę sobie ze wszystkim. Jak opanować ten stras i czekanie, tak bardzo chciałabym znowu spróbować.

Może jest ktoś kto chociaż słyszał o Białymstoku jeśli chodzi o leczenie. Na razie mam porównanie że jest dużo taniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
w bialymstoku u szamatowicza? domitrza?
co do czasu ktory sie wlecze..kochanie, rozumiem i nie wiem co powiedziec

kuzwa ten czas to taki psychologiczny morderca....:(
 
Może jest ktoś kto chociaż słyszał o Białymstoku jeśli chodzi o leczenie. Na razie mam porównanie że jest dużo taniej.
z tego co mi wiadomo to jest jedna z pierwszych klinik niepłodności w Polsce. podobno mają jednych z lepszych specjalistów w dziedzinie niepłodności i jej leczenia

Marchewka, Beta


wstawcie se kurna w sygnature krotki skrot na jakim etapie jestes bo to ulatwia na wsiem zycie pppllllllsssssss

jak kurna się robi te sygnaturke?!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no maja


szamatowicza.... ale wyniki kliniki sa chyba porownywalne do innych klinik. choc duzo dziewczynom sie tam udalo

jak kurna się robi te sygnaturke?!

sie robi, ze wlazisz w ustawienia, potem edycja sygnatury, i pojawi sie okienko w ktorym wpisujesz co chcesz zeby bylo...i zapisujesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no pieknie:-)

musialas miec fantastyczne zarodki skoro az 11 eskimosow za 1szym razem


dobry prognostyk na powodzenie
 
reklama
wszystkie dziewczyny mają jakies cielesne odczucia że zarodek się przyjął ja ich jeszcze nie mam. czy jest możliwe że nic nie będę czuła jak fasolka będzie się wgryzać we mnie?Przechodze to poraz pierwszy i tak naprawdę to poza tym,że po 12 dniach mam zrobic bete to nic nie wiem:-(

no pieknie:-)

musialas miec fantastyczne zarodki skoro az 11 eskimosow za 1szym razem


dobry prognostyk na powodzenie


może i tak ale czasami odnoszę wrażenie że cos za piknie idzie od początku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry