reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To zesta se popisaly wczoraj....:-D

Lolitka, pytanie techniczne, jak wstawiasz po kilka cytatów do odpowiedzi?? no ni cholery nie idzie mi dojść do tego:wściekła/y:

Kochana...zamiast na cytat, naciskasz na '+' i wciskasz te plusy do wsiech do ktorych chcesz odpowiedziec...i pozniej jak ncisniesz 'odpowiedz' to wsie te posty Ci sie pokaza

hehe mogę byc i córcia:)
powiem szczerze że to mój pierwszy raz i dzis po dosłownie kilku dniach mam takiego doła. mam wrażenie że sie nie uda.
ile razy juz próbowałyście ivf?

czego masz dola....ciesz sie ze masz dzidzie a nie sie dolujesz
ja drugi raz podchodze

aż taki stary to nie jest :-) ma tylko 48lat między nami jest 19 lat różnicy:-) to niewiele

moje muzeum ma 44 lata....:-)
 
reklama
Widze ze moj M jest gowniarzem, jedyne 32 przy moich 35 :)
Ale moze tez dzieki temu plemnisie ma niezle :)
mój własnie skończył 42 i plemniczki ma całkiem całkiem:-)

moja znajoma zapłaciła ok 30 tysi ja zapłaciłam 9800
a maksymalnie w invimedzie można wydać 11 tysi.
ja miałam oszczędność na lekach bo szłam krótkim protokołem dlatego zapłaciłam tylko tyle
matko święta 30 tysiaków to jakieś szaleństwo. ja miałam długi w Invimedzie i kosztowało mnie to razem 11 tysiaków ale to wsio razem.

LOLITKA DZIĘKUJE:happy::happy:

A TAK APROPOS TO SE POGADAŁYŚCIE WCZORAJ ,
 
lolitka200
ja nie mam dzidziusia:-)
jestem po pierwszej próbie i czekam na rezultat, który będzie dopiero w sobotę najwcześniej:-(
jeszcze tydzień czekania przede mną.

dorocia
ja też miałam w invimedzie tyllko krótki protokół. ja zapłaciłam niecałe 10 tysi. co sądzisz o tej klinice ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To zesta se popisaly wczoraj....:-D



Kochana...zamiast na cytat, naciskasz na '+' i wciskasz te plusy do wsiech do ktorych chcesz odpowiedziec...i pozniej jak ncisniesz 'odpowiedz' to wsie te posty Ci sie pokaza



czego masz dola....ciesz sie ze masz dzidzie a nie sie dolujesz
ja drugi raz podchodze



moje muzeum ma 44 lata....:-)


o maj gad, wychodzi na to, że ja se normalnie gówniarza wzięłam......

Lolitka, jak samopoczucie???? Kiedy będziesz znała dokładny termin zabiegu?
 
Marchewka - a kiedy miala transfer?

Natka - nigdy nie znasz terminu dokladnie bo zalezy jak sie jajka beda hodowac. Stawiam ze punkcja bedzie albo w nastepny piatek, albo dopiero w poniedzialek....co ma byc to bedzie...:-) ostatnio mialam dluga stymulke i sie jajka niezle wyhodowaly, wiec sie mnie nie spieszy
Czuje sie znakomicie.... pracy nawal... i jedyne co czuje to powoli mi sie jajniki zwiekszaja wiec cos tam musi rosnac.
 
Kahaaaa gdzie się podziewasz?????????????????????

Marchewka trzymamy kciuki za twój transferek:)

Lolitka, żeśmy se wczoraj pogadały:) A ty gdzie byłaś? Nic się nie odzywałaś, a tu do nas nowe invitrówki zawitały:)

Ja już dzisiaj śmigam jak szalona - pranie zrobione, teraz obiad się gotuje i zaraz trzeba posprzątać:)
 
Marchewka - a kiedy miala transfer?

Natka - nigdy nie znasz terminu dokladnie bo zalezy jak sie jajka beda hodowac. Stawiam ze punkcja bedzie albo w nastepny piatek, albo dopiero w poniedzialek....co ma byc to bedzie...:-) ostatnio mialam dluga stymulke i sie jajka niezle wyhodowaly, wiec sie mnie nie spieszy
Czuje sie znakomicie.... pracy nawal... i jedyne co czuje to powoli mi sie jajniki zwiekszaja wiec cos tam musi rosnac.

ja miałam transfer we wtorek więc to dopiero 3 dzień po.
jak się nieuda to mam jeszcze 11 pingwinów więc będę próbować.
tak wogóle to mój pierwszy raz to ivf:-)
trzymam za was też kciukasy!!!

Kahaaaa gdzie się podziewasz?????????????????????

Marchewka trzymamy kciuki za twój transferek:)

Lolitka, żeśmy se wczoraj pogadały:) A ty gdzie byłaś? Nic się nie odzywałaś, a tu do nas nowe invitrówki zawitały:)

Ja już dzisiaj śmigam jak szalona - pranie zrobione, teraz obiad się gotuje i zaraz trzeba posprzątać:)

ja właśnie piorę i na obiad pizze serwuje:-) bo nie chce mi się pichcić:-) antyk i tak na mieście zje :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja na swojego mówię misiek :-), albo synku :-)

Kahaaaa gdzie się podziewasz?????????????????????

Marchewka trzymamy kciuki za twój transferek:)

Lolitka, żeśmy se wczoraj pogadały:) A ty gdzie byłaś? Nic się nie odzywałaś, a tu do nas nowe invitrówki zawitały:)

Ja już dzisiaj śmigam jak szalona - pranie zrobione, teraz obiad się gotuje i zaraz trzeba posprzątać:)


Kochana, nie szalej tak, bo Ci szwy pójdą!!!!
Masz odpoczywać!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja się nie nadaję do leżenia, ja muszę coś robić, a taka sobie operacyjka mnie nie powali. Ale fakt trochę polatałam i brzuch ciągnie. Spoko dam radę. Ja na swojego mężusia mówię Słoneczko albo Kiciuś:) Nienawidzi jak na niego mówie misiek:) Może była żona tak na niego mówiła :) hahahahahahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry