reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam głupie pytanie. Czekam na @ i w sumie dziś powinnam dostać. Ale zamiast @ dostałam lekkich plamień i teraz już z głupiałam. Mam to liczyć jako 1 dc czy raczej jak dostanę normalny @. Wcześniej tak nie miałam, a nie chce nic pomylić, bo jestem przed stymulacją. I boję się, że jak źle wyliczę 1 dc to pójdzie coś nie tak
Nie ma glupich pytań ;)
Ja też zawsze miałam z tym problem...Poczekaj do jutra i zobacz co się będzie działo. Gdybyś jutro więcej krwawiłą, to moim zdaniem dziś jest 1dc
 
reklama
Nie ma glupich pytań ;)
Ja też zawsze miałam z tym problem...Poczekaj do jutra i zobacz co się będzie działo. Gdybyś jutro więcej krwawiłą, to moim zdaniem dziś jest 1dc
Ewelin mi w klinice, bo pytałam, mówili, że plamienie to nie okres. I pierwszy dzień okresu to jak zaczynasz krwawic normalnie. :)
Ma_rta, jest mi cały czas niedobrze, ale obawiam się że to nie objaw ciąży tylko nerwów :/ a Ty jak ? Czujesz coś ?
 
Ewelin mi w klinice, bo pytałam, mówili, że plamienie to nie okres. I pierwszy dzień okresu to jak zaczynasz krwawic normalnie. :)
Ma_rta, jest mi cały czas niedobrze, ale obawiam się że to nie objaw ciąży tylko nerwów :/ a Ty jak ? Czujesz coś ?
A który to Twój dpt? W sumie czuję się dobrze...troche kręci mi się w glowie i dziś troche piersi zaczęły mnie boleć i te kłucie w jajnikach/macicy???a poza tym czuję się dobrze, dlatego tak bardzo się martwię czy z moją fasolką na pewno jest wszystko ok .... :(
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź :) No mam nadzieję, że jutro się rozkręci i umówię się na wizytę, bo doczekać się nie mogę :)
 
Dziewczyny mam głupie pytanie. Czekam na @ i w sumie dziś powinnam dostać. Ale zamiast @ dostałam lekkich plamień i teraz już z głupiałam. Mam to liczyć jako 1 dc czy raczej jak dostanę normalny @. Wcześniej tak nie miałam, a nie chce nic pomylić, bo jestem przed stymulacją. I boję się, że jak źle wyliczę 1 dc to pójdzie coś nie tak

pytałam kiedyś o to lekarza, bo moje @ zwykle zaczynają się plamieniami ale brązowymi, powiedział, że za pierwszy dzień mam uznać ten, w którym pojawi się żywa, czerwona krew
 
reklama
Do góry